РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (26 лютого 2010) 

 • Ефективність від діяльності відчутна?

  Під час нещодавньої спільної наради під головуванням першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Віталія ЖУРАКІВСЬКОГО та першого заступника начальника Управління Міністерства внутрішніх справ на столичній магістралі полковника міліції Володимира БОНДАРЕНКА вирішено поновити склад спільних спеціалізованих груп.

  Мова - про об’єднання залізничних охоронців та транспортних міліціонерів заради забезпечення порядку на крупних станціях столичної магістралі впродовж поточного року.

  Звернувшись за коментарями до першого заступника начальника служби воєнізованої охорони столичної магістралі Вадима ЯРЕМЕНКА, дізнався про досвід співробітництва із правоохоронцями впродовж 2009 р.

  - Вадиме Івановичу, серед злочинів, вчинених на залізничному транспорті, значний відсоток становлять крадіжки вантажів, які призводять до значних збитків. Що або хто протистоїть цій проблемі?

  - Ця категорія кримінальних інцидентів є однією з найскладніших для розкриття й розслідування, оскільки пов’язана зі значним обсягом роботи, зумовленим специфікою діяльності залізниць. Тому на столичній магістралі діють 16 спільних спеціалізованих груп, до складу яких належать працівники воєнізованої охорони залізниці та органів внутрішніх справ на залізничному транспорті. Наголошую, головним завданням є здійснення профілактичної роботи з метою унеможливлення крадіжок вантажів, майна підприємств залізничного транспорту. Протягом 2009 року здійснено понад три тисячі оперативно-профілактичних рейдів, в яких брали участь 9302 працівники воєнізованої охорони та 1617 співробітників транспортної міліції.

  У ході проведених оперативно-профілактичних заходів розкрито та попереджено 164 випадки крадіжок вантажів, майна та матеріальних цінностей залізниці на загальну суму понад 400 тисяч гривень. Злодії «цікавляться» деталями верхньої будови колії, засобами сигналізації і зв’язку, комплектуючими деталями рухомого складу тощо.

  За скоєні крадіжки затримано 216 зловмисників, до яких органами транспортної міліції вжито відповідних заходів. Отже, на успіх працюють мої колеги, а головне - розроблені методики боротьби зі злочинністю.

  - Які ще завдання стоять перед Вашими колегами?

  - Досить важливим напрямком роботи спільних спеціалізованих груп є запобігання перебуванню сторонніх осіб на території залізниці. Зокрема, протягом 12 місяців 2009 року за порушення правил перебування на залізничному транспорті (ходіння залізничними коліями у невстановлених місцях) затримано 4159 сторонніх осіб, яких відповідно до ч.3 статті 109 Кодексу України про адміністративні правопорушення оштрафовано на загальну суму понад 40 тисяч гривень.

  На завершення хотів би додати: ми добре розуміємо, що клієнт сьогодні обирає той транспорт, який гарантує йому та його вантажу безпеку. На адресу спільних груп воєнізованої охорони та транспортної міліції на Південно-Західній магістралі серйозних нарікань від вантажовідправників і вантажоотримувачів не надходить. Вважаю, що ефективність від нашої спільної діяльності відчутна.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05