РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (26 лютого 2010) 

 • Є перспектива для розвитку

  Для багатьох коростенських залізничників питання забезпечення власним житлом є досить актуальним. Востаннє надзвичайно приємна подія вручення ордерів на квартири відбувалася наприкінці 2003 р. Тоді чимало працівників магістралі отримували довгоочікувані помешкання у багатоповерхівці, яка тривалий час стояла недобудованою.

  Втім перспектива зведення ще одного багатоквартирного будинку для залізничників є і нині. Вже досить давно лишається законсервованою будова 30-квартирного будинку по вулиці Кірова, де закладено лише підмурок. Про те, що цей довгобуд відновиться, говорили керівники Укрзалізниці Михайло КОСТЮК та Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, які побували нещодавно в Коростені. Передбачається також, що будуть внесені корективи до будівельного проекту, щоб звести не 30-квартирний, а 60-квартирний будинок.

  Керівники також відвідали ряд підприємств залізничного вузла, вели мову про розширення потужностей цехів локомотивного депо Коростень. Зі слів керівників, у Коростені сконцентровано великі потужності з виготовлення матеріалів для залізниці та ремонту транспорту. Тут планується провести модернізацію рухомого складу за європейськими стандартами. А це сприятиме створенню нових робочих місць, удосконаленню функціонування залізничної галузі. Дуже важливо, що тут збережено технічний потенціал, що живе інженерна думка. Місто на Ужі має необхідні можливості, аби удосконалювати транспортне сполучення. Саме тому нещодавно було запроваджено нові пасажирські та вантажні маршрути, що проходять через Коростенський залізничний вузол. Наприклад, нині через Коростень проходять вантажні поїзди, які раніше йшли південним напрямком на Польщу, Угорщину, Словакію. Також у планах - впровадження швидкісного сполучення. Буде презентовано програму будівництва житла, адже є прагнення підтримувати своїх працівників, молодих спеціалістів та їхні родини.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05