РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (26 лютого 2010) 

 • Фундамент майбутніх успіхів закладається сьогодні

  Колектив колійної машинної станції №120 (КМС-120) завершив минулий рік цілком успішно. Планове завдання року виконано на 109%. Підвищилася продуктивність праці. А від підсобно-допоміжної діяльності підприємство отримало понад 1900 тис. гривень. При цьому чистий прибуток сягнув за 800 тис. гривень. Про те, як готується підприємство до робіт вже цього року, у розмові з нашим кореспондентом розповідає його керівник Андрій АНДРОЩУК.


  складування готової рейко-шпальної решітки

  - Сьогодні головним завданням для нас є підготовка техніки до початку колійних робіт, а також створення необхідного запасу рейко-шпальної решітки та стрілочних переводів, - говорить він. - Одночасно проводимо ремонт платформ, турних вагонів, готуємо проектну документацію. Тішить те, що у ці перші місяці поточного року ми маємо досить нормальне фінансування. А це дозволяє нам вчасно розраховуватися за виконану роботу, купувати необхідні матеріали та запчастини.

  На середину лютого у цехах підрозділу вже відремонтовано майже половину необхідної техніки, зібрано 7,5 км рейко-шпальної решітки, 10 нових стрілочних переводів, з яких два - експериментальні. Словом, стан справ цілком задовільний. При цьому слід зазначити, що левову частку ремонтних робіт колійники виконують власноруч. Бригада ремонтників під керівництвом майстра з експлуатації колійних машин та механізмів Андрія КЕРІЗЯ доволі успішно справляється з цим завданням. Найближчими днями вони планують завершити ремонт ще двох моторних платформ та одного рейкового крана.


  Стропальник Андрій ГУПАЛ.

  Налагодили колійники і добрі партнерські відносини з іншими колективами залізниці, де ремонтується їхня техніка. Так із Жмеринки вже повернулися після технічного обслуговування три турних вагони, що цілком готові до експлуатації. Ще один такий вагон після ремонту отримали з Бахмача. До кінця місяця очікують на завершення ремонту рейкового крана у Житомирі. Словом, початок робіт КМС-120 має всі підстави розпочати повністю підготовленою.

  А фронт робіт у козятинців досить великий. Це і модернізація залізничної колії, що складає майже 20 км, і роботи з капітального ремонту магістралі (понад 25 км), і встановлення 38 нових стрілочних переводів тощо. У першу чергу, колективу КМС-120 доведеться до початку сезону літніх перевезень завершити модернізацію колії на перегоні Сестренівка - Козятин (3,7 км). А там - і роботи у довготривалі «вікна» на дільниці Калинівка - Сосонка. Чималий обсяг робіт чекає і на станціях Козятин, Сосонка, Вінниця-Вантажна.

  Роботи з капітального ремонту колії цьогоріч колектив КМС-120 проводитиме здебільшого на станційних коліях Дарниці та Козятина. Хоча працюватимуть залізниці між станціями Немирів - Фердинандівка.

  Тож фундамент успішної роботи на майбутнє козятинські колійники закладають вже сьогодні.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05