РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (19 лютого 2010) 

 • Інвестиції - в інфраструктуру

  Січневі свята вплинули на темп електрифікації дільниці Конотоп - Ворожба. Та все ж на середину лютого між двома найкрупнішими станціями Конотопської дирекції контактну мережу над парною колією було змонтовано. Але це лише півділа. Далі йде регулювання. Як на мій погляд, чи не найвідповідальніша робота в цьому процесі. Її виконують бригади Конотопської дистанції електропостачання.

  Геннадій МАЛІГОН, заступник начальника Конотопської дистанції електропостачання, говорить, що регулювальники працюють щодня - строки впровадження в експлуатацію лінії украй стислі, і що можна відзначити Михайла ЮДУ, Сергія ТВОРОГОВА й Михайла КРАВЧЕНКА і багатьох монтерів та електромеханіків, які всупереч морозу, снігу й вітру доводили мережу до робочого стану.

  Поцікавився технологією. До речі, мене вразили допуски, прийняті при електрифікації залізниць. Наприклад, відхилення від проектної висоти контактного проводу над головкою рейки має бути не більше… плюс-мінус 50 міліметрів. Так само жорстко регламентується відхилення проводу від вісі струмоприймача і чергування зигзагів. Тобто відповідальність, високі вимоги до фахової підготовки є. Та ще й які великі.

  - У нас вся робота відповідальна, - завершив розмову молодий керівник, який й цього дня поспішав на лінію, - навіть коли траншеї копають.

  А траншей доведеться ще прокласти чимало. Як пояснив мій наступний співрозмовник, виконувач обов’язки начальника ремонтно-ревізійної дільниці Геннадій ПОЛТОРАЦЬКИЙ, найближчими днями починають монтаж пересувної тягової підстанції у Ворожбі. А навколо неї укладатимуть контур заземлення загальною довжиною півкілометра.

  Власне, електрифікація якщо й торкалася дільниці, то ще несильно. Улітку та восени «золоті хлопці» Степанова (так називалася публікація про працівників дільниці в «Рабочем слове» - авт.) на посту секціонування Конотоп встановили два нових фідери контактної мережі на Ворожбянському напрямку. Працюватиме один - шостий. П’ятий розрахований на перспективу - на електрифікацію непарної колії.

  - Усе робили самотужки, - розповідає Геннадій Олексійович, - від фундаменту до заземлення й монтажу обладнання управління. А тепер сидимо буквально на сумках.

  І перераховує об’єкти, куди найближчим часом планується виїзд механіків та монтерів дільниці. Найперше - тягова підстанція у Ворожбі. До початку березня вона має діяти. Щоб не гаяти час на дорогу, житимуть там же. Також у Ворожбі монтуватимуть елегазовий вимикач на 110 кіловольт. У Степанівці (пасажирська платформа під Путивлем - авт.) робитимуть пост секціонування. Тут підготовку завершено, чекають на доставку обладнання. На посту секціонування Конотоп планується замінити масляний вимикач на більш сучасний. Інвестиції - в інфраструктуру.

  Ремонтно-ревізійна дільниця складається із бригад, які мають свою спеціалізацію. Наприклад, «маслята». Під цим лагідним словом розуміють бригаду масляного господарства. Їм та бригаді релейного захисту належить виконати найбільший обсяг робіт на електрифікації.

  - А як же ваш ППР? - запитую Геннадія Полторацького, уже знаючи, що виконання планово-профілактичного ремонту є основним показником дільниці.

  - Складно буде, - говорить він. - Але, думаю, справимося!

  Тільки що тут думати. Дільниця, дистанція завжди зі своїми завданнями справлялися.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05