РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 4 (2 лютого 2007) 

 • Поборемося за рекорди?

  Дорожній фізкультурно-спортивний клуб „Локомотив” Південно-Західної залізниці (ДФСК) стоїть на „двох китах”. Перший – це масове залучення до занять фізичною культурою магістральців, а другий – розвиток спорту під прапором залізничного товариства „Локомотив”. Як справилися минулоріч з цими важливими завданнями у ДФСК столичної магістралі – розповідає начальник клубу Ольга Вікторівна Стороженко (у недалекому минулому – спортсменка – веслувальниця, майстер спорту з греблі на байдарках і каное).

  - Розпочну з наймолодших вихованців, юних спортсменів, адже вони є нашою надією на майбутнє, на зміцнення авторитету залізничного спорттовариства. Похвалитися дійсно є чим. Особливо порадували своїми успіхами спортивні школи залізниці, насамперед СДЮШОР з веслування на байдарках і каное, де протягом року підготовлено 10 кандидатів в майстри спорту, 8 спортсменів І розряду. 147 учнів виконали нормативи масових спортивних розрядів. До складу національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное було включено 6 вихованців СДЮШОР.

  У складі збірної на чемпіонаті Європи з цього виду спорту в м. Познань (Польща) успішно виступили 2 представниці СДЮШОР: майстри спорту України Людмила Алдухова та Юлія Паламарчук.

  Загальна кількість призових місць, здобутих торік учнями спортивних дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву на чемпіонатах, кубках України, IV літніх спортивних іграх молоді та інших Всеукраїнських і міських змаганнях – вражає навіть іменитих майстрів. Здобута 291 медаль. Наші юнаки і дівчата загалом вибороли 108 перших місць, 115 – других і 68 – третіх.

  Вихованці СДЮШОР Олена Слива, Ольга Дубініна, Людмила Алдухова та Юлія Паламарчук увійшли до десятки кращих спортсменів Києва. А серед кращих тренерів столиці України – наші відомі клубники – Любов Топіха, Ольга Ярмоленко, Сергій Дубінін.

  - Але у вашому віданні, наскільки я обізнаний, знаходиться й комплексна дитячо-юнацька спортивна школа „Локомотив”. Як у неї справи?

  - Вона не відстає в успішних стартах та гучних перемогах від інших. Тим, хто не знає, підкреслю, що ця школа має 4 відділення: футбол, регбі, легка атлетика, волейбол. Особливо вдалим видався минулий сезон для юнаків з відділення регбі. Відразу дві команди регбістів стали переможцями Першості України і здобули чемпіонський титул у вищій лізі. Цей, без сумніву, значний успіх став закономірним результатом відмінної професійної роботи старшого тренера Віталія Роганова та тренера Олександра Верещаки.

  Не забарилося з успіхами на спортивній ниві і відділення футболу. Обидва „Локомотиви” продовжують боротися за кубок і медалі Першості України. Одна з цих команд у 2006 році представляла столичний футбол у Нідерландах на міжнародному турнірі і виборола бронзові нагороди.

  - Знаю, що майже все минуле літо ви провели на спартакіадах різного рівня: Київської дирекції, Південно-Західної залізниці... Дивно, що змагання проходили на стадіоні чужого відомства – ЦСКА, а не на власному, відомому і звичному для залізничників – „Локомотиві”. Розумію, що це не від вас залежить, та мені здалося, спортсмени так і не позбулися враження, що вони є не господарями, а усього лише гостями на майданчику? Вам так не здалося?

  - Якщо дивитися на результати, то вони не гірші за попередні. Та й щодо масовості, жаги перемоги – усе було на доброму спортивному рівні. Нам вдалося сформувати непогану збірну, яка привезла з арен ІІІ Спартакіади трудових колективів залізниць України цілком почесне 2-е місце. Чемпіонами тих престижних змагань, нагадаю, стали: Оксана Шуліка (тренер з легкої атлетики), Євген Таранушенко (інструктор клубу) та Оксана Чиченьова (інструктор, триразова переможниця Спартакіади).

  - Але ж є ціла плеяда працівників галузі, для яких недосяжні ні олімпійські рекорди, ні п’ядестали чемпіонатів. Маю на увазі тих людей, котрі просто бажали б зміцнити своє здоров’я завдяки фізкультурі, цікаво провести вільний час. Що для них?

  - Клуб „Локомотив” постійно організує і проводить спортивні змагання, приурочені до пам’ятних дат чи професійних свят. Приміром, у 2006-му пройшли старти, присвячені Дню Незалежності, Дню фізкультурника, 20-й річниці чорнобильської трагедії. В змаганнях взяли участь усі бажаючі: і залізничники, і студенти КУЕТТу, і учні спортивних шкіл. Як не згадати й про огляд-конкурс на кращий робітничий колектив залізниці з фізкультурно-масової роботи.

  На спортивних спорудах клубу кожному залізничнику надається можливість займатися волейболом, міні-футболом, настільним тенісом, шейпінгом тощо. Отже, будь ласка, запрошуємо. Варто знайти для цього час.

  - Ольго Вікторівно, а які старти чекають на столичних залізничників у 2007 році?

  - Пройдуть спартакіади усіх рівнів, змагання до пам’ятних дат. Візьмемо участь у чемпіонаті Укрзалізниці з міні-футболу, у всіх клубних турнірах, де представлений наш славетний „Локомотив”.

  Володимир ЦАСЮК, спецкор «РС»
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05