РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 3 (22 січня 2010) 

 • Європу будуємо в Україні


  Спочатку суттєве уточнення. Нещодавно до рук потрапив буклет під назвою «Сім чудес Вінничини», виданий Вінницькою облдержадміністрацією, в якому затверджено перелік об’єктів, віднесених до номінації «Перлини Поділля». З 21 об’єкта за №10 значиться «Місто-курорт Хмільник - радонова скарбниця» і фотографія з написом «Санаторій «Радон», м. Хмільник». На жаль, тут було допущено помилку, тому що насправді мова йде про Медичний центр реабілітації залізничників (МЦРЗ), слава про який відома далеко за межами України. Очолює цей унікальний храм відновлення здоров’я Заслужений лікар України Віктор ПІКУШ - справжній господар, людина, одержима справою лікування людей.

  Ваша газета вже неодноразово писала про успіхи колективу. Переконана: це дуже правильно і актуально. В ці непрості часи саме позитивний приклад директора - головного лікаря В. Пікуша і очолюваного ним колективу при безпосередній підтримці і за сприяння керівництва Південно-Західної залізниці на чолі з О. КРИВОПІШИНИМ та Дорпрофсожу під орудою А. ФУРСИ доводять: якщо не чекати манни небесної і кращих часів, а спрямовувати зусилля на творчість, на прогрес, на передовий досвід і вміло використовувати попередні традиції, самовіддано віддаватися улюбленій справі, робити добро повсякденно і повсякчасно, не чекаючи винагороди, то й результат не забариться.

  Невпізнанно змінюється оздоровниця впродовж останніх п’яти років - з часу призначення на цю посаду керівником В. Пікуша. Кожного року з’являється щось нове, значиме, красиве, що відіграє важливу роль в оздоровленні, дарує відвідувачам повноцінний відпочинок.

  Всім, хто хоча б раз побував в оздоровниці, обов’язково хочеться повернутися сюди ще.

  Олексій Кривопішин, вперше відвідавши Хмільник у 2002 р. та оцінивши унікальність його лікувально-оздоровчих можливостей, був занепокоєний станом, в якому перебувала уславлена відомча оздоровниця. Тому, спільно з новим керівником Віктором Пікушем, крок за кроком не тільки відроджено славу залізничного санаторію, але й зроблено оздоровницю залізничників на курорті Хмільник престижним багатопрофільним лікувально-оздоровчим закладом. Адже тут створено ідеальні умови для повноцінного лікування, відпочинку та відновлення кожного пацієнта.

  Керівництво оздоровниці та залізниці одностайні в одному: соціальна сфера - це не те, на чому потрібно економити. У 2006 р. Південно-Західна магістраль виділила кілька мільйонів гривень на реставрацію спального корпусу №2 (зображеного у виданні «Сім чудес Вінниччини» - авт.). Зусиллями галузевих будівельників триповерхове приміщення було не просто реконструйоване, а відбудоване заново. Сучасні технології, дизайнерський хист зробили будівлю європейського зразка. За останні роки санаторієм закуплено високотехнологічне обладнання, розгорнуто ряд нових лікувально-діагностичних кабінетів, придбано сучасні фізіотерапевтичні апарати, (фактично оновлено всю фізіотерапевтичну базу), реконструйовано пральний цех, їдальню, харчоблок. У подальших планах - завершення будівництва критого басейну, першого спального корпусу та сучасного спортивного комплексу.

  Крім того, тут впевнені, що кошти, використані на благоустрій лікувально-рекреаційної бази санаторію вже приносять свої дивіденди. Так у 2007 р. МЦРЗ визнано переможцем серед санаторно-курортних закладів нашої держави, а у 2008 р. санаторій занесено до каталогу «Кращих підприємств України». Сам В. Пікуш вже п’ять разів поспіль є переможцем конкурсу «Кращий роботодавець Вінницької області». За даними незалежного Інституту рейтингових досліджень Асамблеї ділових кіл України, у 2009 р. Пікуша Віктора Миколайовича вкотре висунуто на звання «Особистість року». Свої успіхи директор - головний лікар пояснює доволі просто: «Потрібно працювати і любити справу, яку ти робиш».

  Ми часто згадуємо європейський стиль життя, маючи на увазі якість, добробут і достаток, рівність людей перед законом і економічну стабільність. Ще частіше ми говоримо про вступ нашої держави до Євросоюзу. Проте мало хто усвідомлює, що Європу можна і потрібно збудувати в Україні нам самим, спільними зусиллями. А скептики, які говорять, що це неможливо, хай беруть до уваги приклади таких господарів як Віктор Пікуш та очолюваний ним колектив. Вони своєю працею, своєю примноженою творчою ініціативою, організаторськими здібностями та вірою у власну справу вкотре доводять, що це - реально.

  Зоя ВІЛЬЧИНСЬКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05