РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 2 (17 січня 2010) 

 • Нові можливості залізничного транспорту

  У кінці 2009 р. у видавництві «Аспект-Поліграф» побачила світ монографія начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА «Організаційно-економічна взаємодія міських та приміських транспортних сполучень».

  Наукову працю належно поцінували доктори економічних наук, професори Ю. БАРАШ, В. ПАСІЧНИК та Є. СИЧ. Її рекомендовано до друку Вченою радою Державного економіко-технологічного університету транспорту. Автор запропонував низку заходів для прикладного застосування теоретичних розробок задля підвищення ефективності надання транспортних послуг у міському та приміському видах сполучення на прикладі Київського залізничного вузла.

  У репрезентованій монографії представлено систематизовані результати авторського наукового дослідження, проведеного з урахуванням досвіду вирішення відповідних прикладних задач на Південно-Західній залізниці. В основу запропонованих розробок, як свідчить передмова, покладено розвиток інтермодальних (змішані перевезення - не менше двох видів - «від дверей до дверей», що підготовлюються і виконуються під єдиним керівництвом з одного центру) транспортних систем. У книзі розкрито суть принципово нових можливостей залізничного транспорту. На основі узагальнення результатів дослідження у межах столичної магістралі розроблено рекомендації щодо удосконалення господарського механізму взаємовідносин між учасниками організації та здійснення міських та приміських пасажирських перевезень залізничним транспортом.

  Видання призначено для наукових працівників, спеціалістів, аспірантів, магістрів та студентів транспортних вищих навчальних закладів.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05