РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (8 січня 2010) 

 • Вірити лідеру
  П’ятдесятирічний життєвий ювілей - це час професійної зрілості. Водночас завжди є привід подивитися на пройдений шлях і зробити певні підсумки. Для Олександра Михайловича Лозка, голови Коростенського теркому профспілки залізничників, цей шлях пов’язаний із залізницею. Роки, роки… Юнак з далекого від великих міст поліського села вирішив вступати до залізничного технікуму. Добре йшло навчання, заглядав за горизонти долі. Але перед здійсненням задуманого ще випало на його долю важке випробування.

  Після закінчення залізничного технікуму його призвали до лав Збройних сил. Після «учебки» солдатам було запропоновано невідоме ще тоді «відрядження», тож добровільно погоджувалися йти надавати «інтернаціональну допомогу». Про те, що це будуть жорстокі криваві протистояння, притім впродовж тривалого часу, тоді ніхто з солдатів й гадки не мав. Так Олександр Михайлович у складі мотострілкової дивізії у січні 1980 р. увійшов до Афганістану. Кордон перетинали через понтонний міст що над річкою Амудар’я. Перші дні служба не здавалася такою небезпечною: підрозділ, в якому Лозко служив, охороняв дорогу, якою рухалися колони з технікою і людьми. Однак вже невдовзі почалися обстріли наших колон, і тоді відчули, що небезпека чатує усюди. Спочатку своїм рідним вони навіть не мали права писати в листах, де перебувають. Обмежувалися тільки словами про «відрядження». Вже тільки згодом матері дізналися, в яке пекло занесла доля їхніх синів...

  Пройшовши через афганське «чистилище» Олександр Михайлович повернувся в рідні краї. Довго не відпочивав, а відразу ж подав документи до Харківського інституту інженерів залізничного транспорту. Швидко промайнули незабутні студентські роки. І першим місцем його роботи стала ст. Коростень-Подільський, де він набирався досвіду як черговий по станції. Згодом став заступником начальника цієї станції, головним інженером. Протягом десяти років трудився начальником станції Коростень. Немалий внесок було зроблено ним в належну організацію роботи, зарекомендував він себе здібним організатором і енергійним керівником. Звісно, людині з такою творчою ініціативою, з високою відповідальністю під силу важливі й відповідальні ділянки роботи. Тож довелося Олександру Михайловичу працювати й на інших посадах. Зокрема, п’ять літ очолював комерційний відділ дирекції. А це дуже відповідальна посада, адже робота - весь час у напруженому ритмі, постійно потрібно тримати під контролем справу вантажовідправлень дирекції, співпрацювати з клієнтами, шукати нових... Олександру Михайловичу, як висококваліфікованому фахівцеві, все це вдавалося вирішувати. Одночасно з виконанням поставлених виробничих завдань не забував він і про людей, про їх насущні турботи і проблеми. Певне, саме завдяки тому, що зарекомендував він себе як людина, котра турбується про інтереси простого працівника, і довірили коростенські залізничники йому стати їх профспілковим лідером. І ось з жовтня 2006 р. Олександр Михайлович - голова теркому профспілки. За цей час вже чимало корисних справ зроблено. Та в Лозка ще багато ідей і планів: як поліпшити роботу з соціального захисту залізничників, як допомогти їм у вирішенні їхніх щоденних турбот, з якими звертаються до нього трудівники сталевої магістралі. І віриться, що йому вдасться все задумане реалізувати. Натхнення і витримки йому на цьому шляху!

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05