РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 1 (8 січня 2010) 

 • Радість гарантовано

  Керівництво та Дорпрофсож Південно-Західної залізниці традиційно під час новорічних та різдвяних свят проводять заходи з метою поздоровлення дітей залізничників. Протягом грудня - січня в дирекціях залізничних перевезень, в підрозділах магістралі організовують заходи на догоду малечі. Програма надзвичайно насичена: екскурсії, відвідування школярами театрів, кінотеатрів, бібліотек, цирку. А ще діти отримають солодкі подарунки від начальника залізниці.

  Серед цьогорічних святкувань на Київській дитячій залізниці в період зимових канікул буде проведено конкурси, вікторини на залізничну тематику. Юним залізничникам буде вручено солодощі.

  Варто наголосити, що адміністрація Південно-Західної залізниці ніколи не забуває про організацію відвідувань новорічних акцій, вистав, концертів, у першу чергу для дітей-сиріт, інвалідів, з малозабезпечених і багатодітних сімей, а також дітей, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, дітей залізничників, батьки яких загинули на виробництві. До них привернуто всю увагу. Саме їх, згідно з постановою Ради Укрзалізниці, у період зимових канікул буде забезпечено послугами з безплатного перевезеннями залізничним транспортом України. Організатори планують провести новорічні акції та вручать цукерки в лікувальних закладах - дитячих відділеннях відомчих лікарень.

  До речі, згідно з соціологічними дослідженнями, діти найбільше чекають саме святкування Нового року та Різдва. Тому залізничники завжди про це пам’ятають і роблять все для того, щоб маленькі громадяни України радісно провели ці зимові свята.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05