РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 46 (11 грудня 2009) 

 • Диспетчер своєї долі

  Станіслав Миколайович за шість років роботи в дирекції послідовно завойовував авторитет у когорті таких же, як він, професіоналів. Робота потребує швидкої реакції і чіткої дисципліни. Тому доводити свою майстерність і те, що ти можеш працювати в колективі, прийшлося з першого дня роботи. І це, справді, вдалося Станіславу. Він став одним із кращих фахівців на Південно-Західній залізниці, серед своїх колег. За що неодноразово був нагороджений. Має почесне звання «Почесний працівник транспорту України», знак «Залізнична слава» III ступеня.

  Спостерігаючи за тим, як працює Станіслав Миколайович, розумієш, що перед тобою диспетчер високої кваліфікації. Він зібраний, ґрунтовний у діях і оцінках того, що відбувається. А ще він, у хорошому сенсі слова, діловий. Адже робота диспетчерів, а їх у зміну працює дванадцять, дуже відповідальна. Людей такого фаху можна віднести до еліти залізниці. Від них залежить безперебійний рух на сталевих коліях. Особливо це відчувається вночі, коли йде активна вантажна робота. Окрім того, у Дідовича важлива дільниця: Дарниця, Київ-Московський, Київ-Дніпровський, Київ-Товарний, Київ-Пасажирський, усього 11 станцій.

  У Станіслава Миколайовича в робочому кабінеті - два комп’ютери. Один монітор використовується для відображення графіка руху поїздів, а інший - для деталізованої схеми дільниці, станції чи її фрагменту. Є тут і довідкова інформація. Взагалі робота Дідовича, та й не тільки його, організована так, що проходить у діалоговому режимі. Маючи постійний діючий зв’язок з об’єктами управління своєї зони, Станіслав безперервно слідкує за їх станом.

  Для того, щоб одержати інформацію, де перебуває той чи інший поїзд, дізнатися про його технічний стан, Станіславу досить натиснути на «мишку», і всю потрібну інформацію буде виведено на моніторах.

  - Я знаю, що від мене, так, як і від моїх колег, - ділиться Станіслав Миколайович, - залежить багато на залізниці. І це - не високі слова. Мені подобається моя робота. Можу навіть не дивитися в журнал записів, так як практично все пам’ятаю. Головне, вміти повсякчас підтримувати в собі бажання навчатися, а не просто відбувати день до вечора. А ще залізничники - це справді сім’я. Ви ж бачите, що ми весь час на зв’язку (поки ми розмовляли, до Станіслава заходили диспетчери інших дільниць - авт.), кожний відповідає за свою дільницю, а всі разом ми несемо відповідальність за чітку роботу всієї залізниці. Звичайно, існують проблеми. Виникають різні ситуації, коли потрібно швидко приймати рішення для виконання того чи іншого завдання. І тут на допомогу завжди прийдуть колеги.

  Станіслав, маючи напружений графік роботи, завжди знаходить час для своєї родини. Батьки його та дружини проживають у селі, тому весь час потребують уваги. Підтримує родинну атмосферу й те, що дружина нашого героя працює в близькій до залізниці транспортній галузі - метрополітені. То й розмови в сім’ї Дідовича нерідко ведуться про роботу. Маючи двох діток, шести та чотирнадцяти років, вони проживають у малогабаритній квартирі. Звісно, їм дуже тісно, але все ж Станіслав, будучи оптимістом, не втрачає надії, що все ж таки питання отримання житла буде вирішено.

  Під час розмови зі Станіславом Миколайовичем про його трудове життя мене не полишало відчуття стабільності. На таких людях тримається залізниця. Адже професіоналізм - ось що головне в професії залізничника.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05