РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 45 (4 грудня 2009) 

 • Південно-Західна призначила дев’ять додаткових поїздів

  Нині залізничники Південно-Західної магістралі традиційно готуються до перевезень пасажирів на новорічні свята. Вони очікують, що кількість пасажирів буде на рівні минулого року. У зв’язку з цим, зокрема, вокзальний комплекс станції Київ-Пасажирський має можливість максимально забезпечити якісне обслуговування пасажирів. Слід наголосити, що пасажиропотік на столичному вокзалі становить щодоби 40000 пасажирів.

  А у передсвяткові та святкові дні він зростає майже вдвічі. До послуг подорожан на Центральному та Південному вокзалах столиці, а також в Українському центрі по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті працюють 53 білетні каси.

  Про готовність до забезпечення пасажирських перевезень у період новорічних та різдвяних свят йшлось на брифінгу начальника галузевої пасажирської служби Південно-Західної залізниці Олександра БОЛДОВА. Для столичної магістралі це вже стало доброю традицією інформувати пасажирів про додаткові поїзди в період свят та особливості роботи вокзалів у ці дні.

  За словами Олександра Болдова, на зимові свята Південно-Західна залізниця планує додатково перевезти понад 200 тисяч пасажирів. На цей період залізниця вже призначила 9 додаткових поїздів на 42 рейси (186 вагонів). Додатково планується задіяти 150 вагонів для поповнення складу графікових поїздів.

  На кінець минулого тижня було продано 53% проїзних документів на поїзди у західному напрямку, 34% - кримському, 25% - одеському, 56% - донецькому, 26% - дніпропетровському, 30% - харківському та полтавському. Південно-Західна залізниця планує задіяти увесь наявний рухомий склад, придатний для безпечного та комфортного перевезення пасажирів. Крім того, Південно-Західна залізниця і надалі вивчатиме пасажиропотік та, за можливістю, додаватиме до поїздів додаткові вагони або ж призначатиме додаткові поїзди.

  Подбали залізничники й про таку послугу, як перевезення легкових автомобілів. Ця послуга діятиме у напрямку Ужгорода. До складу поїзда №81/82, що курсує за маршрутом Київ - Ужгород, включать вагон-автомобілевоз.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05