РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (21 листопада 2009) 

 • Приміський дарує затишок


  У подорож - по всій Південно-Західній магістралі

  Спешу к тебе. Скучаю? Да!

  Вдали маячишь, как бывало,

  И буквы «Киев-Пасс» вокзала,

  О, город, светят мне всегда.


  Новоприбывших поезда

  Охотно примут все перроны.

  Встречай меня. Пусть суета...

  Привет, рассвет, я снова дома...

  Ці рядки народилися нещодавно. Готуючи фоторепортаж про пульс приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський, роздивлявся на всі боки, шукаючи цікаві факти, про які згодом вирішив розповісти читачам газети залізничників. Шукав факти, але в той же час не відмовився познайомитись із дружнім колективом ще одного підрозділу Південно-Західної - Центру регіональних перевезень пасажирів. Саме до цієї структури належить приміська залізнична «гавань».


  Приємні враження від спілкування з касиром Світланою ВЕРЕЩАК

  На переконання Юлії НУЖНОВОЇ, яка ось уже дев’ять років керує майже 140 залізничницями, створити належний порядок і комфорт для подорожуючих її колегам вдається завдяки працелюбству зокрема касирів, перонних контролерів, чергових з видачі довідок, дикторів.


  Чудовий голос з Приміського вокзалу - Олена ЗАДОРОЖНЯ

  - Ідеальний працівник орієнтований на результат, - ділиться думкою Юлія Вікторівна. - А у нас таких переважна більшість. Тому, що разом з працелюбністю на приміському поважають цілеспрямованість і почуття колективізму. Справді, лише тоді на величезних площах вокзалу, перонів буде царювати порядок, якщо як одне ціле працюватимуть і прибиральники, і контролери, і представники охоронних фірм, і транспортні міліціонери.


  касир Ірина БОГДАНОВА, начальник приміського вокзалу ст. Київ-Пасажирський Юлія НУЖНОВА, касир Юлія КРАМАРЕНКО, касир Наталія ЖУРИБІДА, чергова по вокзалу Світлана СЛЮСАР, чергова по вокзалу Наталія КОЗАЧОК, касир Ніна МИХАЙЛЕНКО

  Зберегти якомога довше архітектурну красу вокзалу, якому у цьому році виповнилося 48 літ, - стремління Ю. Нужнової. До цього закликає підлеглих. А він, приміський термінал, навіть після величезної реконструкції, яку тут проведено вісім років тому, зберігає первозданну красу. Заслуга у цьому, безумовно, залізничників.


  Розмова про чудовий комфорт

  Від розмов про роботу переходимо до бесід про життя. Юлія Вікторівна на сторінках газети вирішила висловити слова щирої подяки за самовідданість у праці і душевну відкритість дикторам Олені ЗАДОРОЖНІЙ та Надії БАБИЧ, квитковим касирам Галині БОЧКОВСЬКІЙ, Любові ОСТАПЕНКО і Ользі ЗЕРНИЦЬКІЙ. Завдяки цим жінкам мікроклімат у колективі надовго залишається теплим. Вони викликають захоплення. Ці берегині через власні сумлінність, людяність, доброту, які не можна купити за будь-які гроші, користуються неабиякою повагою в колективі. Це велич розуму, душі і серця.

  - Приклади людяності і взаєморозуміння у найтяжчих ситуаціях - це з нашого привокзального життя, - наголошує співрозмовниця. - Вміємо дати розраду і за непростих умов сьогодення.

  Залюблені у роботу. Саме такими постають колеги Юлії Вікторівни завдяки її вичерпним характеристикам. Усі вони схожі за своєю безкорисливістю, безмежною любов’ю до людини праці, справжньою чуйністю. А ці риси характеру в усі часи і за будь-яких обставин цінувалися найвище. У розмові з Ю. Нужновою довелося знайти відповідь на одвічні проблеми - як прожити життя у повній гармонії із совістю, правдою, людяністю, чому так важливо володіти основами психології.


  Юлія КРАМАРЕНКОДопомагає Світлані ВЕРЕЩАК

  Цікавлюся, звідки у неї такі світлі почуття до людей? Не секрет, що у нашу незбагненну епоху ці чесноти не у ціні. Як виявилося, в Юлії Вікторівни були чудові вчителі. Коли навчалася в Київському університеті економіки та технологій транспорту, до душі припали лекції В. КОРДУНА, І. ПУСІНКОВА, В. ХІЛЬКОВА. Тоді ці знавці викладали не лише «свій» предмет. Професори і доценти вчили, як жити. Почули ми слова вдячності за науку на адресу колишнього начальника столичного терміналу, а тепер заступника начальника Українського центру з обслуговування пасажирів Василя ПАВЛОВА.

  Відвідати вокзал і не сфотографувати касирів або дикторів? Це не у правилах фотокореспондента нашого видання Валерія СКИБИ. На його прохання відгукнулися майже усі, хто заступав або здавав робочу зміну.

  На жаль, не вдалося зробити цього разу фото єдиного на приміському чоловіка. Річ у тім, що черговий по вокзалу Євген РОСКОШЕНКО того дня відпочивав від трудів праведних на благо пасажирів.

  Минають відведені для журналістів хвилини. На працівниць вокзалу чекає робота. Непроста, буденна. Але дуже відповідальна.

  Юлія Нужнова проводжає нас до дверей вокзалу. Я бачу лише натовп людей. Людська повінь. А по залу квапиться щасливий юнак із сумкою, що б’є його по боках. В одній руці у нього рюкзак, в іншій - мобільний, в який він радісно говорить:

  - Лесю, ти уявляєш, я їду до тебе! Так, через годинку буду. Чекай, люба!

  Юлія Вікторівна посміхається. Здається, я здогадуюсь, чому. Колись тут на вокзалі вона познайомилась з майбутнім чоловіком...

  Ми йдемо, а приміський функціонує. У звичайному режимі.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05