РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (21 листопада 2009) 

 • Отримує відсіч

  Епідемія грипу охопила великі регіони нашої країни, у тому числі й Вінницьку та Хмельницьку області - територію, де розташовано більшість станцій Жмеринської дирекції залізничних перевезень. Тому виникає загроза зараження цим інфекційним захворюванням й працівників залізниці. Щоб запобігти поширенню грипу в трудових колективах залізничних станцій та структурних підрозділів створено спеціальний штаб, до складу якого увійшли відповідні фахівці. Очолив його начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень - заступник начальника Південно-Західної залізниці Анатолій ЛЮБІНІН.

  На нарадах, які проводяться в кінці кожного робочого дня, розробляються відповідні заходи щодо запобігання лиху. Так, зокрема, у Жмеринському відділі матеріально-технічного постачання, який очолює Володимир СВИНАРЧУК, організовано пошиття марлевих пов’язок. Щоденно тут їх виготовляють по 500 штук. Ними, у першу чергу, забезпечують провідників-касирів, які працюють в електричках та приміських поїздах, квиткових та товарних касирів, а також тих фахівців, які за характером роботи найбільше контактують з людьми. Також у вагонних дільницях ст. Жмеринка та Хмельницький щоденно виготовляють по 250 марлевих пов’язок, якими забезпечують провідників пасажирських поїздів місцевого формування та інших фахівців. Пошиття пов’язок проводиться й у деяких інших структурних підрозділах на території дирекції. Поступово дефіцит цих засобів індивідуального захисту зменшується, та повністю його не ліквідовано.

  Штабом також вирішено зобов’язати структурні підрозділи виділяти автомобілі, за складеним графіком, для виїзду за викликами медичних бригад Жмеринської, Вінницької та Гречанської залізничних лікарень. І це суттєво покращило роботу медиків. А у них роботи у цьому плані додалося. Так до кожної із названих лікарень щодоби звертається до сотні, а у Жмеринці й значно більше людей зі скаргами на захворювання, які мають показання схожі із грипом. У багатьох випадках лікарі виїжджають до хворих за місцем проживання. На щастя, далеко не завжди захворювання виявляється інфекцією. Здебільшого це - гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Тому лікування проводиться у домашніх умовах. У цих закладах передбачено збільшення ліжко-місць, за умов збільшення госпіталізації хворих. І, як запевнили керівники залізничних медичних закладів на території Жмеринської дирекції, ситуація цілком контрольована і з нею вони справляються. Вирішується питання придбання противірусних препаратів та цито-тестів для цих лікувальних закладів. Є потреба збільшення у них запасів ліків та витратних матеріалів.

  Забезпечено усім необхідним медичні пункти на залізничних вокзалах у Вінниці, Жмеринці та Хмельницькому, а також у локомотивних депо. Ці медичні підрозділи реагують на звернення не лише залізничників, а й пасажирів. У Хмельницькому працівникам медпункту довелось висадити із поїздів і направити до лікарень чотирьох пасажирів, у яких були явні ознаки захворювання на грип.

  Для покращення санітарного стану та запобігання поширенню вірусних інфекцій на залізничних вокзалах Жмеринської дирекції, а також на вокзалах ст. Вінниця, Жмеринка та Хмельницький посилено прибирання приміщень загального користування із застосуванням дезинфікуючих засобів, якими усі ці заклади забезпечено.

  В особливому режимі працюють фахівці Жмеринської лінійної санітарно-епідеміологічної станції. Це зумовлено тим, що на території дирекції, за даними щоденного моніторингу, відбулося перевищення епідеміологічного порогу захворюваності з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в 1,4 раза.

  Як повідомила кореспонденту головний державний санітарний лікар Жмеринської лінійної дільниці Південно-Західної залізниці Галина ХОДЮК, введено в дію другий період «Комплексного плану заходів на залізничному транспорті щодо профілактики і боротьби з ГРВІ, в тому числі й грипом». Закрито на карантин Вінницький транспортний коледж та ВПТУ №1 у Жмеринці. Призупинено проведення планових щеплень.

  - На виконання рішень надзвичайної протиепідеміологічної комісії, - зазначила Галина Григорівна, - фахівцями Жмеринської лінійної СЕС проводяться щоденні перевірки підконтрольних об’єктів. Особливу увагу приділяємо лікувальним закладам, вокзалам, пасажирським поїздам. Де перевіряється наявність засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих засобів, дотримання температурного режиму. Грубих порушень та значних відхилень від норм не виявлено. Лише не вистачає достатньої кількості марлевих пов’язок. У кожного працівника за зміну їх повинно бути чотири штуки, щоб через кожних три години міняти. За моїм наказом на цілодобове чергування переведено санітарно-контрольні пункти на ст. Жмеринка, Могилів-Подільський. Також встановлено щоденні чергування лікарів у Жмеринській лінійній СЕС для оперативного реагування при ускладненнях епідеміологічної ситуації. Тож спільними зусилля протидіємо наступу грипу.

  Сподіваємось, що ці протидії будуть успішними. І грип отримає надійну відсіч.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05