РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (21 листопада 2009) 

 • Як у Києві шанують людей праці


  начальник Київської дирекції залізничних перевезень Володимир ОСОВИК вітає династію ЯНОВСЬКИХ

  Звичайно, основним професійним святом у нашій галузі є День залізничника. Проте багато категорій працівників магістралі не обмежуються лише цією датою. Мають свої професійні свята будівельники, енергетики, водії, лікарі, зв’язківці тощо. Але, на жаль, не всі фахівці, задіяні в роботі залізниці, можуть цим похвалитися. Так у гігантському механізмі роботи магістралі однією з найважливіших є професія працівника господарства перевезень. Саме вони забезпечують безперервну та безпечну роботу. Від професійного досвіду й досконалих знань цих спеціалістів залежить своєчасний пропуск вантажопотоків і доставка пасажирів. А от окремого Дня перевізника немає.

  Цю помилку в календарі вирішило виправити керівництво Київської дирекції залізничних перевезень. В останній день жовтня, напередодні Дня залізничника, до актової зали управління дирекції були запрошені ветерани, працівники Укрзалізниці та управління Південно-Західної, які розпочинали свій трудовий шлях у Київській дирекції, кращі працівники господарства перевезень самої дирекції, представники трудових залізничних династій.

  До речі, сьогодні на залізниці працює понад 70 династій, загальний стаж кожної з яких перевищує 150 років. Але до таких вражаючих цифр, які має династія Яновських, багатьом ще далеко. Судіть самі - 53 людини з цього роду пов’язали своє життя зі сталевою магістраллю. Задумайтеся над цифрою: їх загальний трудовий стаж на сьогодні складає 1334 роки. А залізничник третього покоління цієї родини Владислав працює начальником станції Святошин.

  Вшанували в цей день також родини Нікітічів-Петренків, трудовий стаж яких перевищує 512 років, Нітчінків, Панасенків, Мельників. Перелік величезний. Всім їм начальник Київської дирекції залізничних перевезень Володимир Осовик та голова територіального комітету профспілки Орест Логошняк вручили пам’ятні сувеніри та квіти.

  Надовго цей день залишиться в пам’яті ветеранів дирекції - колишніх начальників станцій: Київ-Товарний - Петра Красноголова, Чернігів - Михайла Вовка, Вертіївка - Володимира Пелехова, Васильків-2 - Івана Горбача. Їх згідно із своїм наказом заохотив начальник Київської дирекції.

  Творчо підійшли у дирекції до проведення цього заходу. Тут не обмежилися «сухим» переліком заслуг шанованих людей. Весь час присутніх розважали самодіяльні артисти, серед яких була переможець конкурсу народної творчості Світлана Кузнєцова.

  На закінчення зустрічі Володимир Осовик із задоволенням відзначив, що перший млинець вдався. Також він висловив сподівання, що День працівника господарства перевезень матиме своє продовження у майбутньому і пошириться далеко за межі Київської дирекції.  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05