РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 43 (21 листопада 2009) 

 • Бережливості альтернативи немає

  На засіданні штабу з енергозбереження, яке нещодавно відбулося в Коростенській дирекції залізничних перевезень під головуванням начальника дирекції - заступника начальника Південно-Західної залізниці Василя Яременка, обговорювали тему ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів й аналізували їх використання.

  Зокрема, проводився детальний аналіз застосування енергоресурсів на тягу поїздів, на інші технологічні потреби. За результатами засідання було прийнято рішення, де вказано, яким чином слід вирішити наболілі проблеми, що зробити для кращого господарювання. Адже у справі економії ресурсів турбот вистачає. Спричиняють зайві витрати і не-графікові зупинки поїздів, які траплялися з причини несправності приладів СЦБ, показань ПВНАБ. І хоч їхня кількість знизилася останнім часом, та, звісно, працювати ще є над чим.

  Якщо проаналізувати використання паливно-енергетичних ресурсів по дирекції за жовтень, то споживання їх значно зменшилося, в порівнянні з відповідним торішнім періодом. Так вугілля у жовтні цього року витратили 2,3 тонни, а торік - 4,1 тонни, рівень витрат природного газу складає 53% до того, що було затрачено торік в цей час, електроенергії - 90%. Досягається це все за рахунок ощадливості й ретельності, дотримання температурних режимів.

  Є ще низка справ, що сприяли економному господарюванню. Працівники дирекції спільно з Коростенським будівельно-монтажним експлуатаційним управлінням на ст. Коростень-Житомирський перевели приміщення станції на електрообігрів, а збиткову котельню БМЕУ тут закрито. Своєчасно виконано роботи з переведення на електроопалення приміщення ст. Овруч.

  Як зазначалося на засіданні штабу, колективи лінійних станцій спільно з працівниками БМЕУ-4 у визначені терміни завершили роботи з підготовки систем опалення приміщень до роботи в осінньо-зимовий період, вчасно розпочали опалювальний сезон. І по-господарськи підійшовши до цієї справи, поставили заслін зайвому використанню енергоресурсів.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05