РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42 (6 листопада 2009) 

 • Майбутнє - за новими технологіями


  заступник начальника головного управління колійного господарства Укрзалізниці Георгій ЛИННИК і заступник начальника залізниці з колійного господарства Михайло СІЧНИЙ

  «Організація поточного утримання позакласних штучних споруд» - таку назву мала школа передового досвіду, яку провели на нашій залізниці фахівці галузевої служби колії. У ній взяли участь спеціалісти головного управління колійного господарства Укрзалізниці, викладачі Української державної академії залізничного транспорту, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, науковці проектних інститутів «ПівдентрансНДІпроект», «Укртранспроект», «Київдіпротранс», «Донзалізничпроект», «Дніпрозалізничпроект», «Одесазалізничпроект», «Львівтранспроект», «Технотранспроект», начальники відділів інженерних споруд залізниць, керівники та спеціалісти мостовипробних станцій, геобаз, начальники мостобудівельних поїздів, колієобстежувальних станцій, колійних машинних станцій з капремонту земляного полотна, заступники начальників дистанцій колії зі штучних споруд, мостові майстри.

  Невипадково столичну магістраль було обрано для проведення зазначеного заходу. Адже на Південно-Західній сьогодні експлуатується 3036 штучних споруд загальною довжиною 87755 м. У це число входять 10 поза-класних, 35 великих та 974 середніх і малих мостів. Найбільше уваги фахівці приділяють спорудам на дільницях Святошин - Дарниця довжиною 1419 м, Ніжин - Київ-Московський - 1115 м, Неданчичі - Йолча - 778,9 м, Чернігів - Ніжин - 556 м.

  Відкрив школу заступник начальника залізниці з колійного господарства Михайло СІЧНИЙ. Він привітав присутніх і висловив сподівання, що досвід, набутий при спілкуванні з колегами, стане їм у нагоді в подальшій роботі. З доповідями виступили заступник начальника головного управління колійного господарства Укрзалізниці Георгій ЛИННИК, начальник мостовипробної станції Максим ДИТИНЕНКО, начальник відділу інженерних споруд служби колії Придніпровської залізниці Леонід ГУК, заступник начальника служби колії Львівської залізниці Ігор ЮНИК та інші.

  Після теоретичної частини столичні колійники запросили своїх гостей на екскурсію Києвом, під час якої познайомили їх з усіма мостами через Дніпро. Особливу зацікавленість присутніх викликало ознайомлення з ходом виконання робіт на будівництві залізнично-автомобільного мостового переходу. Головний інженер галузевої служби колії Ігор ОНИЩЕНКО розповів про особливості будівництва цього об’єкта, детально зупинився на новітніх технологіях, складних матеріалах і обладнанні, що тут впроваджуються. Зокрема, фахівців приємно вразив інструмент для свердлення рейок, який закріплюється на їх поверхні за допомогою магніту.

  Наступного дня школу продовжували в Чернігові, де її учасники мали можливість ознайомитись з організацією поточного утримання залізничного мосту через Десну.

  При особистому спілкуванні з учасниками школи стало ясно, що всі, без виключення, позитивно ставляться до таких заходів.

  - По-перше, це можливість обміну досвідом з колегами, придбання нових знань. Особисто мені стане в нагоді досвід Придніпровської залізниці щодо встановлення рейкових замків, - сказав Юрій САВИЦЬКИЙ, начальник мостостанції Одеської залізниці.

  Ігор Юник звернув увагу на те, що на Львівській залізниці найбільша кількість штучних інженерних споруд. Проте, таких грандіозних, як залізничний міст через Дніпро, особливо новий, немає.

  На закінчення школи головний інженер служби колії Ігор Онищенко висловив сподівання, що досвід і знання, набуті учасниками за ці дні, слугуватимуть надійною базою в подальшому утриманні штучних споруд.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05