РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 42 (6 листопада 2009) 

 • Плани виконано

  Нині колійники Південно-Західної залізниці можуть підсумувати попередні результати роботи за трудовий рік. Варто наголосити, що планові завдання реалізовано на 108-189%. Про те, що вдалося зробити, і про перспективи подальшої діяльності в цьому напрямку кореспонденту «Рабочего слова» розповів перший заступник начальника служби колії столичної магістралі Руслан КОВАЛЬЧУК.

  - Моя розповідь, - мовив він, - ґрунтуватиметься на конкретних цифрах. Бо за кожною з них - наполеглива праця людей, які у будь-яку пору року, незважаючи на погодні негаразди, успішно виконують покладені на них обов’язки. Так модернізацію колії при плані 97 км виконано на 100,4 км. Найбільший обсяг робіт припав на Бахмацьку та Конотопську колійні машинні станції. Вони були задіяні на дільницях Київ - Конотоп - Зернове, 36,6 км. А на напрямі Київ - Жмеринка, 20,2 км, працювали Козятинська та Жмеринська КМС.

  Варто наголосити про виконання річного плану з капітального ремонту колії. Він виконаний на 210 км. Особливо вагомі обсяги виконано Шепетівською КМС-193 та Козятинською КМС-120 на дільниці Старокостянтинів-ІІ - Варшиця, 27,7 км. Заслуговує на подяку колектив Коростенської колійної машинної станції №122, який лише в межах своєї дирекції залізничних перевезень виконав капітальний ремонт 24,7 км колії.

  Також на сьогодні вже перевиконано заплановані обсяги середнього ремонту колії, при плані 150 км виконано 164 км. Замінено стрілочні переводи на нові: при плані 160 виконання склало 168 комплектів. Належну увагу приділено заміні стрілочних переводів старопридатними: при плані 40 змонтовано 46 комплектів. Проведено середній ремонт стрілочних переводів: при плані 64 виконання складає 108 комплектів.

  Завдяки працівникам Дарницької дистанції колії та Бахмацької колійної машинної станції (КМС-285) успішно відремонтовано колії та стрілочні переводи на головних напрямках Південно-Західної залізниці, а також оздоровлено колії головного вантажного вузла залізниці - ст. Дарниця.

  Важливим є завдання забезпечення стійкої діяльності залізничного господарства в осінньо-зимовий період. Зокрема, усунення розріджень баластної призми ще на 8 км, виконання середнього ремонту 15 стрілочних переводів. Належить також виконати певні роботи на дільниці Конотоп - Ворожба, в тому числі врізку стрілочних з’їздів по ст. Конотоп та ст. Кошари. Виконання зазначеного дозволить покращити загальний стан колійного господарства та поліпшити балову оцінку колії з 80 на початок року до 75 одиниць на сьогодні, а також суттєво зменшити кількість незадовільно оцінених кілометрів з 99 км до 71.

  Крім того, маємо провести ремонт колійної техніки. Так з 15 листопада поточного року силами КМС-295 (ст. Житомир) та ЦМКР (ст. Київ-Волинський) розпочнеться середній ремонт колійних машин, всього - 20 одиниць, а починаючи з грудня силами дистанцій колії та колійних машинних станцій розпочнеться поточний ремонт 68, а по Житомирській КМС-295 - модернізація 12 одиниць машин. Для цього в підрозділах сформовано відповідні бригади та підготовлено необхідне обладнання.

  Для того, щоб ефективно та якісно підготуватись до ремонтно-колійних робіт 2010 р., підрозділами служби колії Південно-Західної залізниці в зимовий період (грудень - березень) буде зібрано нової решітки - 55 км, 30 комплектів нових стрілочних переводів, а також 25 комплектів старопридатних стрілочних переводів на новому залізобетонному брусі, відремонтовано 5 км старопридатної решітки.

  - Виходячи з досвіду минулих років, - підкреслив Руслан Миколайович, - можу сказати наступне: чим якісніше проведемо підготовку матеріалів та механізмів у зимовий період, тим краща перспектива своєчасного початку ремонтно-колійних робіт весною наступного року.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05