РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40-41 (27 жовтня 2009) 

 • «ПОБІЛЬШЕ ОПТИМІЗМУ ТА ВПЕВНЕНОСТІ!»

  Достатньо складним видався цей рік для працівників Південно-Західної залізниці. Та попри всі труднощі залізничники робили свою справу: перевозили вантажі та пасажирів, модернізували та розвивали колійне господарство, ремонтували та оновлювали вокзали, відкривали нові маршрути руху поїздів.

  І все ж. Через економічну кризу значно зменшилися обсяги вантажних перевезень (а саме цей напрямок є для нашої дирекції пріоритетним). Це явище у свою чергу призвело до зменшення надходжень до скарбниці залізниці. Разом з тим гостро постало питання і про збереження нашого кадрового потенціалу. Було важко. Особливо у перші місяці року. Та згодом ситуацію вдалося стабілізувати. А останні місяці вселили надію, що справи підуть на краще. Запорукою цього є збільшення обсягів перевезень. Так лише у вересні план навантаження ми виконали на 129,6%. А це вже 91,2% у порівнянні з показником минулого року. Левову частку цих навантажень склала продукція гранітних кар’єрів у Полонному та Рокитному, піщаного кар’єру у Кривині, відвантаження зерна з комбінатів хлібопродуктів. Між іншим, звідти ми вже перевезли до споживачів на 800 вагонів більше, ніж планувалося.

  Хотів би відзначити і роботу дирекції у виконанні завдання з такого важливого показника експлуатаційної сталевої магістралі, як прийом завантажених вагонів і плюс їх навантаження, а також покращення використання рухомого складу. Такий показник, як простій вагонів на першій технічній станції, виконано на 120,9%. Це не означає, що рухомий склад стояв. Навпаки, ми навчилися швидко розвантажувати. Маємо добрі показники і від вантажних та пасажирських перевезень. Станом на жовтень дирекція вже спрямувала до скарбниці залізниці понад 30 мільйонів гривень виручки.

  Крім виконання виробничих завдань, цього року на дирекції здійснено суттєве (майже на 50%) оновлення штату диспетчерського апарату. Враховуючи велику інтенсивність руху поїздів на дільницях дирекції, у деяких фахівців були сумніви щодо доцільності такого суттєвого оновлення у стислі терміни. Чи зможуть ці новопризначені диспетчери належно опанувати свою роботу? Як показало життя - змогли. І вважаю, що у першу чергу завдяки продуманій та копіткій роботі начальника відділу перевезень Анатолія БОЙКА, старшого диспетчера Івана МАСЛЮКА, інших наставників творчої молоді.

  Попри скруту цього року виконано і значний обсяг робіт з оновлення колійного господарства та модернізації магістралі. І хоча вони значно менші за минулорічні, проте планових вершин ми досягли. Сьогодні приємно бачити оновлене колійне господарство на ст. Попільня. На 30,7 км магістралі вже проведено модернізацію колії. А ремонт та заміну стрілочних переводів цьогоріч виконано у чисельному еквіваленті навіть більше, ніж у попередньому.

  Говорячи про здобутки, ми не забуваємо і про те, чого з тих чи інших причин так і не вдалося зробити. Але то вже наші турботи на майбутнє.

  Сьогодні ж, у День професійного свята, хотілося б побажати всім залізничникам побільше оптимізму та впевненості. Віри у те, що труднощі, які нам доводиться зараз долати, - то тимчасове явище. І ми їх обов’язково подолаємо.

  Святкового настрою та міцного здоров’я всім Вам та Вашим родинам!

  Василь ГОЛОВКО, начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05