РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40-41 (27 жовтня 2009) 

 • «У ДИРЕКЦІЇ – ЧУДОВІ ПЕРСПЕКТИВИ»

  У цей день варто не лише поздоровляти колег із професійним святом. Хочу поділитися успіхами, яких очолюваний мною колектив досяг впродовж 2009 року.

  Протягом дев’яти місяців 2009 року Київською дирекцією виконано планове завдання з обсягу навантаження продукції на 109%, навантажено понад завдання 1425 вагонів, статистичне навантаження складає 49,5 т/ваг. при завданні 47,34 т/ваг.

  Середньодобову продуктивність вагона виконано до завдання на 126,3%, локомотива - на 113,6%, у порівнянні з аналогічним періодом за 2008 р. - на 107,4%. Середню вагу вантажного поїзда збільшено на 151 тонну до завдання та на 89 тонн до 2008 року. Обіг вантажного вагона склав 1,48 діб при завданні 1,69 доби (114,2%). Показник дільничної швидкості виконано на 110,4% до завдання та на 108,8% до відповідного періоду 2008 року.

  На дільницях та станціях дирекції проведено великий обсяг колійних робіт. А саме: модернізовано 11,7 км колії, капітальний ремонт проведено на 27,13 км колії, середній ремонт - 66,27 км, комплексно оздоровлено 43,57 км, замінено стрілочних переводів новими - 40, старопридатними - 38. Проведення цих робіт дало можливість скоротити кількість діючих на дільницях дирекції попереджень про обмеження швидкості руху поїздів.

  Інтенсивно ведеться робота з будівництва мостового переходу через річку Дніпро. Збудовано та запроваджено в експлуатацію пішохідний міст на станції Васильків-1. Повністю закінчено реконструкцію станції Бородянка, проведено капітальний ремонт острівної платформи на станції Бровари.

  Проведено відповідну роботу з благоустрою станції Бортничі, яку перейменовано на станцію імені Георгія Кірпи. На даний час ведеться робота з обладнання однойменного музею.

  І це не все. Виконано роботи по реконструкції старого парку Технічної станції Київ-Пасажирський.

  З метою економії витрат придбано обладнання для виготовлення піктограм та розкладу на станціях та зупинних платформах дирекції. Подбали ми і про працівників: станції Борщагівка, Немішаєве, Спартак переведено на електроопалення.

  Виконання вищезазначених робіт стало можливим завдяки злагодженій роботі з підрозділами столичної магістралі. Велику допомогу надає керівництво залізниці.

  До кінця року згідно з планом заходів залізниці буде приведено до належного санітарно-технічного стану господарство на дільниці Ніжин - Горностаївка. Проводиться робота з реконструкції платформи Склозаводська з послідуючим проведенням комплексу операцій із зарежимлення для підвищення дохідності від приміських перевезень.

  Продовжуються роботи по станції Дарниця згідно з програмою залізниці щодо розвитку Дарницького залізничного вузла.

  Приємно зазначити ще і те, що за підсумками роботи за перше півріччя 2009 року колективу дирекції вручено Перехідний прапор, Почесний диплом та першу грошову премію Укрзалізниці і Ради профспілки залізничників та транспортних будівельників.

  Переможцями в галузевому змаганні трудових колективів залізниць і структурних підрозділів стали також наші станції Дарниця, Київ-Пасажирський, яким надано другі місця з врученням почесних дипломів та другої грошової премії. А станція Київ-Московський зайняла третє місце з врученням Почесного диплома та грошової премії.

  Труд наших працівників протягом 2009 року було відзначено Міністерством транспорту та зв’язку України, апаратом Укрзалізниці та керівництвом залізниці. Так за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в забезпечення безпеки руху поїздів та виконання встановлених завдань з перевезення вантажів і пасажирів, високий професіоналізм начальника станції Бородянка Галину МОШКІВСЬКУ нагороджено знаком «Почесний залізничник».

  Оголошено подяку Міністерства транспорту та зв’язку складачу поїздів станції Київ-Дніпровський Миколі КОЛОМІЙЦЮ та маневровому диспетчеру станції Київ-Петрівка Юрію РУДОМУ.

  За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку галузі нагороджено Грамотою Кабінету Міністрів України чергового по дирекції Володимира КАРБІВНИЧОГО. Нагрудний знак «Почесний робітник транспорту України» отримав поїзний диспетчер дирекції Станіслав ДИДОВИЧ.

  Поряд з тим, що працівники дирекції забезпечують виконання основних показників роботи, вони також беруть активну участь і є переможцями спортивних змагань та художньої майстерності серед колективів Південно-Західної залізниці.

  Керівництвом дирекції постійно проводиться робота, яку спрямовано на зміцнення трудової дисципліни, на покращення санітарно-технічного стану підрозділів та збереження кадрового потенціалу. Продовжується модернізація колійного господарства, реконструкція контактної мережі та пристроїв СЦБ.

  На досягнутому колектив дирекції не зупиняється, розроблено низку заходів, спрямованих на покращення соціально-виробничих та економічних питань. Найближчим часом заплановано провести День працівника господарства перевезень та школу передового досвіду по станції Біличі під назвою «Черговий по станції як гарант безпеки руху». Тема, як на мене, доволі цікава, а головне - актуальна.

  Поздоровляємо колег зі святом - Днем залізничника! У нас чудові, без сумніву, перспективи!

  Володимир ОСОВИК, начальник Київської дирекції залізничних перевезень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05