РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 40-41 (27 жовтня 2009) 

 • ЗМІЦНЮВАТИ АВТОРИТЕТ

  Дивлячись у минуле - у листопад 2008 року, - слід відзначити, що цей період для колективу Південно-Західної залізниці був нелегким. Значний спад обсягів перевезень наприкінці минулого року і невтішний прогноз щодо рівня його зростання призвели до зменшення фінансових надходжень, поставили перед нами безліч складних запитань. Головним з них вважаю: збереження в таких умовах трудових колективів, недопущення масових скорочень робочих місць. Згадаймо ту відверту розмову в листопаді минулого року на зустрічі керівництва залізниці з керівниками структурних підрозділів і головами профспілкових комітетів щодо пошуку шляхів збереження кадрового потенціалу. Складність ситуації на той момент була з розумінням сприйнята колективами. Президія Дорожнього комітету профспілки залізничників і транспортних будівельників 25 листопада 2008 року, розглянувши звернення начальника залізниці з цього питання, погодилася з думкою трудових колективів щодо застосування неповного робочого тижня, відпусток без збереження заробітної плати в межах чинного законодавства в підрозділах залізниці. Завдяки таким заходам вдалося зберегти колективи. Чисельність працюючих на залізниці хоча і зменшилася, але це відбулося в основному за рахунок природної плинності кадрів. Це - наш основний здобуток.

  Незважаючи на зменшення фінансових надходжень через падіння обсягів перевезень, на залізниці продовжує діяти дорожній колективний договір, в якому збережено всі пільги і соціальні гарантії для працівників, ветеранів, молоді, сімей залізничників. Тільки в поточному році витрати на пільги і гарантії, передбачені дорожнім колдоговором, склали більше 400 млн. грн., у тому числі надано матеріальної допомоги на оздоровлення більше 50 млн. грн., майже 15 млн. грн. - на додаткові відпустки, понад 18 млн. грн. - на фінансування заходів з охорони праці.

  У літній оздоровчий сезон цього року оздоровлено 6232 дитини залізничників і транспортних будівельників, у тому числі в дитячому оздоровчому таборі «Променистий» (м. Євпаторія) 1932 дитини, 900 дітей оздоровлено разом із батьками в пансіонаті «Променистий».

  Як зазначалось на конференції трудового колективу залізниці з підбиття підсумків виконання колдоговору, все це забезпечило нормальний морально-психологічний клімат у структурних підрозділах і сприяло підвищенню ефективності праці кожного працівника заради забезпечення потреб економіки України в перевезеннях пасажирів і вантажів.

  З нагоди професійного свята Дня залізничника вітаю всіх працівників залізниці, ветеранів війни і праці. Бажаю Вам миру, добра, злагоди, віри в майбутнє, з гордістю нести звання залізничників, своєю працею піднімати авторитет залізничника в суспільному житті України.

  Анатолій ФУРСА, голова Дорпрофсожу
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05