РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 39 (17 жовтня 2009) 

 • Вітаємо з ювілеєм! Довіра, заслужена працею

  У Коростенській дистанції сигналізації та зв’язку працює чимало людей, які заслуговують на добре слово за своє сумлінне ставлення до роботи. За те, що постійно відшліфовують свої знання і вміння, в яких постійно пульсує технічна раціоналізаторська думка. І про них газета «Рабочее слово», яка протягом багатьох літ є надійним другом залізничників, писала неодноразово.

  Має чимало гарних досягнень в цілому колектив дистанції. Якщо говорити тільки за останні роки, то варто відмітити введення в роботу АТС SІ-2000 на 4 тисячі номерів у 2008-му. Водночас ведуться роботи з розширення місцевої телефонної мережі із встановленням сучасного цифрового обладнання. Коростенські зв’язківці для підвищення безпеки руху поїздів активно займаються й заміною приладів з контролю за технічним станом рухомого складу ПВНАБ-3 на сучасні комплекти типу АСДК-Б. Фахівці дистанції впровадили системи автоматичної ідентифікації рухомого складу САІРС, «Бар’єр». А який величезний обсяг робіт було здійснено зв’язківцями у справі електрифікації дільниці Коростень - Шепетівка, під час реконструкції станції Товкачівський…

  Ці та багато інших справ були успішно втілені в життя завдяки згуртованості колективу, який вміло організовує начальник дистанції Василь АБРАМОВИЧ. Це досвідчений зв’язківець і керівник, який зумів заслужити авторитет серед залізничників і не тільки серед них. Як запевняють його колеги, повага ця заслуговувалася роками напруженої праці і водночас розумінням тих, хто трудиться поруч, завдяки взаємопідтримці. Начальник особисто брав участь у багатьох справах або ж безпосередньо керував найбільш важливими процесами. Найголовніше ж те, що знає він, як налаштувати в цілому роботу підрозділу, як ефективно керувати процесами і людьми. І результати не забарилися. Скажімо, гарно розвивається в дистанції підсобно-допоміжна діяльність, яка складається з надання послуг зв’язку населенню. Якщо порівняти доходи від цього виду діяльності, то в 1995 р. вони складали 50 тис. грн., за минулий рік - мільйон шістсот тисяч українських грошових одиниць.

  …У 1995 р. Василь Степанович очолив підрозділ. А перед цим був тривалий і непростий час становлення. Якраз у ці дні, напередодні свого життєвого ювілею - 50-річчя від дня народження, певне, Василь Степанович для себе визначить основні віхи цього періоду життя. А щоб досягти поставленої перед собою мети, юнакові, який народився в с. Щорсівка Коростенського району, довелося докласти багатьох зусиль, пройти шлях від електромонтера до керівника дистанції.

  Він закінчив із відзнакою навчання в КЕМТі, вищу освіту здобув у Харківському інституті інженерів залізничного транспорту. У Коростенській дистанції трудився і електромеханіком зв’язку. Його фах знадобився на дільницях Коростень - Олевськ, Коростень - Тетерів. Працював й заступником начальника по зв’язку. Його професіоналізм, енергійність, небайдужість до справи, яку виконує, організаторські вміння відзначалися не раз і керівництвом залізниці. А в 2004 р. Василь Степанович отримав знак «Почесний залізничник».

  Водночас з професійними справами варто відмітити, що разом з дружиною Надією Володимирівною, яка працює заступником начальника відділу кадрів Коростенської дирекції, вони гарно виховали сина і доньку. Передусім, прагнули навчити їх порядності, поваги до людей. І це, звісно, власним прикладом.

  Неодноразово доводилося бачити, як ідуть до кабінету Абрамовича сивочолі дідусі чи заклопотані похилого віку жіночки. Комусь треба підвезти паливо додому, а допомоги, окрім як на підприємстві, де протрудився увесь вік, шукати ніде. Іншим треба, можливо, порада, як вирішити ту чи іншу проблему, хтось із стареньких просить і матеріально підтримати… І хоч не все можна вирішити, але в дистанції підставляють плече ветеранам. По можливості, бо завжди в пошані були і будуть тут люди праці, учасники війни. Втім розуміння людських проблем, прагнення допомогти їм і сприяло тому, що В.С. Абрамович є депутатом міської ради вже третє скликання. Серед народних обранців він відрізняється активною життєвою позицією, обізнаний з багатьма питаннями життєдіяльності міста. За словами тих, з ким довелося спілкуватися, Василь Абрамович, водночас, дбає і про те, щоб захистити, відстояти інтереси залізничників. Вони ж, як свідчить неодноразове обрання в раду, йому довіряють. А чи є ще цінніша винагорода за працю, як людська довіра?

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05