РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (9 жовтня 2009) 

 • День мудрості в Конотопі

  У післяобідню пору 30 вересня зала Будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень поступово наповнюється ветеранами. На вузлі їх понад чотири тисячі, тут же вміститься кілька сотень. Але не бачу молодих пенсіонерів, тих, хто до нового життєвого статусу долучився рік чи два тому. Можливо, зайняті справами - здоров’я ще дозволяє. Або ж соромляться пенсійного віку. І таке буває. Знайома конотопчанка у трамваї завжди бере квиток, хоча закон дозволяє їй їздити безкоштовно. Показувати пенсійне посвідчення, демонструвати всім, що їй уже за…, принципово не хоче. «Вік людини, - пояснює, - не в паспорті треба дивитися. Запитайте - і я відповім, що мені лише …надцять. Такою я себе почуваю. І не більше».

  До зали заходять колишній начальник відділу кадрів дирекції Василь Дмитрович Горожанкін, колишній головний інженер дистанції електропостачання Микола Петрович Некрашевський, інші ветерани. Радо вітаються зі знайомими: тепер не часто доводиться бачитись. З’явився і блискавично зник Сергій Макарович Зіньчук - фронтовик, колишній машиніст локомотивного депо Конотоп. Йому вже за вісімдесят, але ще їздить на своїй червоній «копійці», активно займається громадськими справами і співає у міському ветеранському хорі.

  «День ветерана - це день мудрості», - із приємного для слуху присутніх розпочала виступ заступник директора Будинку науки і техніки Юлія Веретнова. Вона привітала всіх зі святом й передала естафету духовому оркестру, який виконав дві нові у своєму репертуарі мелодії - «Вільна Україна» та «Давайте грати диксиленд».

  Від профспілки ветеранів вітала заступник голови Конотопського теркому Наталія Макаренко.

  А далі - концерт учасників художньої самодіяльності. Виступили вокальний жіночий ансамбль «Фортуна», чоловічий вокальний ансамбль «Ad libitum», танцювальний колектив «Веснянка», солісти Андрій Веретнов, Тетяна Калита, Віолета Авдієнко, Ігор Дяченко, Валерій Клименко, юний декламатор Михайлик Кликало. Не залишилися в боргу й ветерани. Від них на сцену піднялася Ганна Іванівна Ярохно. Вона прочитала кілька власних усмішок соціального спрямування, тепло сприйнятих залом.

  Студентка київського вузу Марія Ширіна виросла на цій сцені - танцювала в ансамблі «Веснянка», співала, не пропускаючи жодного концерту для пенсіонерів-залізничників. Та й цього дня вона викроїла час для виступу. Після танцю Марія Ширіна букетом квітів привітала свою бабусю - Олену Іванівну Чичеріну, яка працювала колись у вагонному депо.

  По закінченні концерту ветерани одержали святкові набори. Такі ж заходи відбулися й на інших вузлах дирекції.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05