РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 38 (9 жовтня 2009) 

 • Камертони чудового настрою

  Багатіє талантами столична магістраль. Шість закладів культури об’єднують самодіяльних митців структурних підрозділів залізниці. Цілком зрозуміло, що жодна урочиста подія не відбувається без їхньої участі. Але одна справа, як кажуть, брати участь у гастролях рідною дирекцією. І зовсім інша - репрезентувати українське та іноземне мистецтво на сцені Дарницького будинку культури у м. Києві. Як сказав у короткому інтерв’ю голова оргкомітету огляду-конкурсу, заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван СОЛОВЕЙ, є надія, що цей захід запам’ятається для кожного з майже чотирьохсот учасників дійства.


  свято творчості відкриває Іван СОЛОВЕЙ

  Свято творчості - таку доволі справедливу назву дали Другому турові огляду-конкурсу народної творчості працівників Південно-Західної залізниці його співавтори. Це означає, що численні репетиції аматорів Заслуженої хорової капели Управління столичної магістралі, клубу ст. Ніжин, духових оркестрів будинків науки і техніки ст. Жмеринка та ст. Конотоп, вокального квартету Медичного центру реабілітації залізничників (м. Хмільник) та багатьох їхніх колег із Житомира, Коростеня, Шепетівки, Козятина, Києва, Жмеринки не пройшли даремно. Високий рівень виконавської майстерності було відповідно оцінено членами журі.


  Аліна ВАСИЛЬЄВА. Запам'ятайте це ім'я!

  Ступінь художнього виконання, артистизм, жанрова оригінальність, сценічна культура - за такими критеріями добірне журі оцінювало силу-силенну аматорських виступів. У складі суддівської колегії цьогоріч були заслужений артист України, соліст Державної академічної чоловічої хорової капели України імені Л. Ревуцького Віктор ШУЛЯК, заслужений діяч мистецтв України, диригент цієї капели Володимир КУРАЧ, виконавчий директор Української асоціації народного танцю Юрій ВЕРНИГОР та доцент кафедри режисури Національного університету театру, кіно та телебачення імені І. Карпенка-Карого Володимир ФЕДОРОВ.


  Для самодіяльних артистів, які змагалися в естрадному, фольклорному, театральному, танцювальному, цирковому видах мистецтва день, 2 жовтня 2009 року запам’ятається на все життя. Ясна річ, переможці огляду-конкурсу отримають пам’ятні нагороди і путівки на заключний концерт, який незабаром відбудеться у Центральному будинку науки і техніки Харківської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці. А у творчому доробку лауреатів - тепер дипломи від організаторів Другого туру огляду-конкурсу народної творчості працівників Південно-Західної залізниці.


  Знайомі ноти

  Справжнім тріумфом української пісні став виступ Заслуженої хорової капели Управління столичної магістралі під управлінням Андрія ВОРОШИЛОВА. Гімн «Боже, Великий єдиний», автором музики якого є неповторний Микола Лисенко, розкладено на чотири голоси. У виконанні сорока самодіяльних співаків цей шедевр захопив глядацьку залу. Неменш приязно сприйнято і пісню «Воскресла» (музика Є. Савчука на слова О. Олеся). Багатющі музичні перлини, що мають глибину авторської думки, духовну красу, у виконанні цього колективу чарують.


  Хіба не красуня?!

  Мистецьке різнобарв’я. Це завдяки довершеному донесенню до слухачів народної пісні «Ой чий то кінь стоїть» у виконанні вокального квартету МЦРЗ м. Хмільник, класичної «Зорьки алой» - від начальника комерційного відділу Коростенської дирекції залізничних перевезень Леоніда ГРОНСЬКОГО, «Смерекової хати» - подарунку дуету зі ст. Житомир у складі Надії САВЧЕНКО та Надії ЩЕРБАНЬ, «Гей, пливе кача» - від чоловічого вокального ансамблю «Ad libitum», «Ой не світи, місяченьку» від Євгенії ГАЄВСЬКОЇ з Козятина можна було раювати у пісенній гармонії.


  Дивуйся, смійся, співай, Україно, разом із Світланою КУЗНЄЦОВОЮ та Анатолієм ГОНТОЮ зі станції Київ-Жовтневий!

  Не з чужих слів знаю, як талановитій людині важко готувати кожний окремий номер. Адже на суд аудиторії виносиш не лише свій талант. Намагаєшся передати поетичну силу, музичну довершеність ліричного твору. А звідси і хвилювання за лаштунками сцени, і творчий запал за мить перед виходом до слухача... Попри це милозвуччя співу від киянки Світлани КОСТЮК, живлячі душу куплети про те, що «Сади цвітуть» від учасників чоловічого тріо «Елегія» з Хмільника, щиросердна «Молитва» від конотопчанки Тетяни КАЛИТИ, повна непідробного ліризму присвята «Моїй Україні» від квиткового касира з Шепетівки Вікторії СЕРЕДЮК - то доказ збереження сили та глибини пісні, примноженої чарами цікавих особистостей.


  Таланти з Житомира. Запальні танцюристи з «Колориту»

  Під час огляду-конкурсу цікаво було спостерігати за кожним із членів журі. Але особливу увагу я звернув на роботу заслуженого діяча мистецтв України, диригента Державної академічної чоловічої хорової капели імені Л. Ревуцького Володимира Курача. Річ у тім, що кожний пісенний виступ маестро перевіряв за допомогою камертона. Мета зрозуміла - не помилитися у виборі справжніх пісенних талантів з високим рівнем виконавської майстерності.


  Милозвучний голос з Конотопа. Тетяна КАЛИТА

  Процес народження інструментальних одкровень від універсала гри на флейті і трубі Ярослава ЦИСЯ (м. Хмільник), від віртуоза-скрипаля

  В. СВІНЦІЦЬКОГО з Шепетівки та соліста-баяніста зі Жмеринки Миколи СТУКАНА потребують окремих публікацій у газеті залізничників. Ось де справжня гармонія талановитих виконавців і музикальних інструментів. Прекрасне явище, скажу я вам.


  У польоті польки-подолянки

  Вкотре порадів за дитячі таланти. Зразковий танцювальний ансамбль «Колорит» із Житомира, під керівництвом Руслана та Світлани ДАВИДОВИХ, приємно подивував «Полькою з табуретками». У вас ця назва викликає посмішку? А у залі у ту мить царювали ще й оплески у такт мелодії танцю. Невичерпну енергію та довершеність лінії запальних рухів від юних аматорів з дитячого зразкового танцювального колективу «Фламінго» було сприйнято глядачами як належить - «на ура!». Виправдала очікування своїх земляків і коростенська «Полісяночка». Словом, дитячі колективи довели справами: їхні перемоги ще попереду.

  Мимоволі порадієш буянню фарб на сцені. Будемо об’єктивними: як і минулого року, керівники підрозділів та голови профспілкових осередків добре попрацювали над тим, щоб кожен учасник заходу мав оригінальний сценічний костюм. Класичне поєднання форми і змісту вкотре порадувало шанувальників аматорських колективів. А таких у залі, попри специфічність огляду-конкурсу (серед глядачів переважали безпосередні учасники заходу), було також чимало.

  ...Відшумів, вдало представивши залізничні таланти, Другий тур огляду-конкурсу народної творчості працівників Південно-Західної магістралі. Отже цілком природно, що багатюща аматорська душа надає залізничному загалу більше струн, більше барв, каскад інших душевних багатств. Вона не завмирає ні на день, підтримуючи багату українську культуру, яка переповнена красою, світлом, теплом, радістю, з гармонізованою різноманітністю. Головне, що об’єднує самодіяльних митців - глядацькі симпатії. Це дорогого коштує.

  Отже, як повідомили в оргкомітеті Другого туру огляду-конкурсу народної творчості працівників Південно-Західної залізниці, місця тут розподілено таким чином.

  Музичне мистецтво

  Хорові колективи

  Перше місце - заслужена хорова капела Управління Південно-Західної залізниці; хоровий колектив Будинку науки і техніки ст. Коростень.

  Друге місце - хоровий колектив «Струни серця» Будинку науки і техніки ст. Козятин.

  Духові оркестри

  Перше місце - духовий оркестр Будинку науки і техніки ст. Жмеринка.

  Оркестри та ансамблі естрадної музики

  Перше місце - ансамбль «Ретро-класік» Будинку науки і техніки ст. Жмеринка.

  Солісти інструментального жанру

  Перше місце - В. Свінціцький. Будинок науки і техніки ст. Шепетівка.

  Друге місце - Я. Цись. МЦРЗ Хмільник.

  Вокальні ансамблі естрадного жанру

  Перше місце - народний самодіяльний колектив «Гурт Кордон» Будинку науки і техніки ст. Жмеринка.

  Друге місце - жіночий вокальний ансамбль «Фортуна» Будинку науки і техніки ст. Конотоп.

  Третє місце - вокально-інструментальний гурт «Слов’яни».

  Вокальні ансамблі фольклорного жанру

  Перше місце - вокальний ансамбль «Джерело» Будинку науки і техніки ст. Шепетівка.

  Друге місце - вокальний ансамбль «Калина» ст. Київ-Жовтневий.

  Третє місце - вокальний квартет МЦРЗ Хмільник.

  Вокальні ансамблі класичного жанру

  Перше місце - чоловічий вокальний ансамбль «Ad libitum» Будинку науки і техніки ст. Конотоп.

  Окремі виконавці естрадного жанру

  Перше місце - Вікторія Середюк. Будинок науки і техніки ст. Шепетівка.

  Друге місце - Олена Отрощенко. Будинок науки і техніки ст. Коростень.

  Третє місце - Н. Крутько.

  Окремі виконавці класичного жанру

  Перше місце - Євгенія Гаєвська. Будинок науки і техніки ст. Шепетівка.

  Друге місце - Леонід Гронський. Будинок науки і техніки ст. Коростень.

  Третє місце - Ю. Тарасова.

  Окремі виконавці фольклорного жанру

  Перше місце - С. Кузнєцова. Ст. Київ-Жовтневий.

  Друге місце - М. Денисенко. Клуб ст. Ніжин.

  Третє місце - Л. Кучинська. Будинок науки і техніки ст. Коростень.

  Хореографічне мистецтво

  Народна хореографія (колективи)

  Перше місце - колектив «Колорит» ДН-4 ДС Житомир.

  Друге місце - танцювальний колектив «Веснянка» Будинку науки і техніки ст. Конотоп.

  Третє місце - танцювальний колектив «Зорянка» Будинку науки і техніки ст. Козятин.

  Бальна хореографія (колективи)

  Перше місце - дитячий зразковий танцювальний колектив «Фламінго» Будинку науки і техніки ст. Жмеринка.

  Сучасна хореографія (колективи)

  Перше місце - солісти танцювального колективу «Веснянка» Будинку науки і техніки ст. Конотоп.

  Друге місце - колектив «Браво» Будинку науки і техніки ст. Коростень.

  Окремі виконавці сучасної хореографії

  Перше місце - солісти танцювального колективу «Фломенго» Будинку науки і техніки ст. Козятин.

  Театральне мистецтво

  Театральні колективи

  Друге місце - Народний театр клубу залізничників ст. Ніжин.

  Окремі виконавці театрального жанру

  Перше місце - виконавці А. Гонта, С. Кузнєцова.

  Циркове мистецтво

  Циркові колективи

  Третє місце - циркова студія «Фантазія» Будинку науки і техніки ст. Шепетівка.

  Окремі виконавці циркового жанру

  Друге місце - циркова студія «Фантазія» Будинку науки і техніки ст. Шепетівка.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05