РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (2 жовтня 2009) 

 • До Дня ветерана

  1 жовтня відзначався День ветерана та Міжнародний день громадян похилого віку. В цей день працівники Південно-Західної залізниці вшанували великий трудовий внесок ветеранів війни та праці в розвиток і становлення залізничного транспорту України, вагомі заслуги у справі виховання молоді, передачу досвіду молодому поколінню залізничників. Невмируща слава трудового та військового подвигу ветеранів буде жити вічно в серцях молодих поколінь і, безумовно, служитиме для них яскравим прикладом відданості своїй Батьківщині.

  Враховуючи великий трудовий внесок ветеранів війни та праці залізниці у розвиток і становлення залізничного транспорту України, вагомі турботи у процесі виховання молоді, передачу досвіду, розвиток наставництва і з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня громадян похилого віку, згідно із спільним розпорядженням начальника залізниці і голови Дорпрофсожу зобов’язано начальників дирекцій залізничних перевезень, начальників служб, керівників структурних підрозділів спільно з комітетами профспілки та Радами ветеранів на вузлах провести в трудових колективах урочисті збори, зустрічі молоді з ветеранами війни та праці за участю майстрів мистецтв і самодіяльних художніх колективів.

  Запропоновано в межах фінансових можливостей проводити додаткові заходи з метою поліпшення медичного та соціально-побутового обслуговування, надання матеріальної допомоги на опалення житла, виділяти путівки на оздоровлення та лікування у відомчі оздоровчі заклади, проводити передплату на галузеві газети. А також забезпечувати іншими пільгами, які передбачено колективним договором залізниці.

  Влас. інф.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05