РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (2 жовтня 2009) 

 • Реалізм і відповідальність  Наприкінці минулого тижня в управлінні залізниці відбулася конференція трудового колективу столичної магістралі. На порядку денному - обговорення стану виконання у 2008 р. зобов’язань колективного договору залізниці на 2001 - 2005 рр., пролонгованого на 2006 - 2010 рр. У роботі форуму взяли участь керівництво залізниці та Дорпрофсожу, начальники служб, делегати від підприємств.

  Відкрив конференцію голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА. З інформацією про виконання критичних зауважень, висловлених делегатами на попередній конференції, та про зміни і доповнення у дорожній колективний договір виступив заступник начальника служби організації праці, заробітної плати та структур управління, голова профспілкового комітету управління залізниці Валентин СНІГУР. Під час обговорення звітів начальника залізниці та голови Дорпрофсожу, які були надруковані в газеті «Рабочее слово» №12, на конференції виступили начальник Київської дирекції залізничних перевезень Володимир ОСОВИК, голова профкому вагонного депо Козятин Володимир ПРЕСНЯК, начальник служби охорони праці Іван ПЕТРЕНКО, майстер цеху вагонної дільниці Київ-Пасажирський Олександр КУРКО, голова теркому Конотопської дирекції залізничних перевезень Володимир ШМАГЛЕЙ, голова об’єднання Ради ветеранів війни та праці залізниці Юрій БІЛОУС, голова профкому Київської дистанції колії Юрій ІВАНЧИКОВ. Заступник начальника залізниці з економічних питань Сергій ГОРИЛЕЙ та заступник начальника залізниці з пасажирських перевезень Олександр ТОЛКАЧОВ відповіли на численні запитання та критичні зауваження делегатів щодо виконання колдоговору впродовж звітного періоду та напрямків його реалізації у поточному році.

  В ухваленій конференцією постанові відзначається, що адміністрацією залізниці та Дорпрофсожем протягом минулого року вирішувалися питання, пов’язані з практичною реалізацією соціально-економічних пільг і гарантій, передбачених колдоговором. Це забезпечило у 2008 р. нормальний морально-психологічний клімат у трудовому колективі залізниці і сприяло підвищенню ефективності праці кожного працівника із забезпечення потреб економіки України в залізничних перевезеннях. Звіти сторін щодо виконання у 2008 р. зобов’язань колективного договору затверджено. При цьому звернено увагу адміністрації залізниці, дирекцій залізничних перевезень, галузевих служб, структурних підрозділів на недоліки під час виконання зобов’язань колдоговору. Керівництву залізниці запропоновано здійснити заходи щодо забезпечення пільг і гарантій працівників залізниці. Дорпрофсож зобов’язано продовжити роботу із забезпечення правового захисту працівників залізниці, представлення їхніх інтересів з питань трудового законодавства, пільг і гарантій, передбачених дорожнім колективним договором.
  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05