РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (25 вересня 2009) 

 • Черговим холодно не буде

  Цей охайний будиночок чергового переїзду 1117-й км на перегоні Козятин - Кордишівка з великими клумбами навколо нього приємно радує всіх, хто проїздить тут місцевим автошляхом. Не менш затишно та привабливо й у середині приміщення. Знову ж таки: багато квітів, що цвітуть у горщечках на підвіконнях, зроблено якісний ремонт приміщення, є необхідні меблі та обладнання. За словами господарів, дещо приємною несподіванкою у цьогорічну літню спеку була і прохолода у приміщенні. Причиною цього, скоріш за все, був легенький вітерець, що задував крізь відчинені двері, бо ні вентилятора, ні кондиціонера тут немає.

  Знайомлячись з умовами праці чергових по переїзду, звичайно ж, поцікавився і тим, як їм працюється тут взимку.

  - Нормально, - коротко відповідає чергова Наталія Мотіна. - До зими ми вже підготувалися. Вікна та двері утеплено. Шпарин, через які б продувало, немає. А пічка, якою обігрівається це приміщення, хоч сьогодні готова до сезону. Її прочистили, перевірили у роботі. Є і дрова. Їх вже заготовлено і зберігаються у підвалі будівлі. Наявного запасу на всю зиму, звичайно, не вистачить, але ж ми періодично будемо поповнювати його і надалі. Часу ще вдосталь. На цьому переїзді я працюю вже третій рік, тож можу сказати, що у попередні зими проблем з теплом у нас не виникало.

  На території Козятинської дистанції колії подібних переїздів, де працюють чергові, за словами головного інженера дистанції Олександра Мазура, є майже два десятки. Половина таких приміщень обігрівається за допомогою деревини. Решту переведено на опалення електроенергією. Цього року планувалося перевести на електроопалення ще дві будівлі чергових по переїздах, однак через певні причини, скоріш за все, таке переобладнання доведеться відкласти вже на наступний рік.

  - Переїзд 1117-й км у питаннях підготовки до зими є типовим на нашій дистанції колії, - говорить головний інженер. - Подібний стан справ і на інших наших переїздах. Те, що можна було зробити власноруч з утеплення приміщень, ми вже зробили. Перевірили вже і роботу всіх пічок. Проблем із забезпеченням дровами також не маємо. Тут ми плідно співпрацюємо з нашими колегами з дистанції лісонасаджень, і більшу частину необхідного нам запасу дров вже заготовили. Тож маємо впевненість, що взимку наші чергові не будуть мерзнути на своїх робочих місцях. Звичайно, ми розуміємо, що опалення приміщень електроенергією для чергових на переїздах є більш бажаним. Адже це і комфортніше, і сучасніше. Однак з тим, щоб таке обладнання було встановлено у будиночках на всіх переїздах, доведеться дещо почекати. Але ми на шляху до цього.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05