РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (25 вересня 2009) 

 • Найвища нагорода - вдячність пацієнтів

  Якось до корпункту завітала залізничниця зі ст. Головки Тетяна КОСТЮЧЕНКО з проханням подякувати на сторінках «Рабочего слова» за працю завідувачці денним стаціонаром Коростенської залізничної лікарні Валентині НАГОРНЯК.

  - Мені довелося лікуватися на денному стаціонарі, - сказала Тетяна Костюченко. - І я була вражена чуйним ставленням персоналу. Зокрема, медсестер Любові Козакевич, Валентини Житенко, Олени Кисельової, Тетяни Бех, Жанни Дем’янчук. А лікар Валентина Нагорняк дарує щоденно хворим тепло свого серця, увагу і, головне, знання і досвід. Валентина Павлівна завжди уважно вислухає, тактовно дасть роз’яснення. А для декого з хворих розуміння і тепле слово є такими ж важливими, як і ліки.

  До речі, багато працівників залізниці, яким доводиться відновлювати своє здоров’я на денному стаціонарі, схвально відгукуються про цей невеликий, дружний колектив. Завідувачка за фахом - лікар-терапевт. Вона дійсно грамотний спеціаліст, професіонал, і це підтверджують колеги, наголошуючи на її працьовитості та готовності підставити плече тим, хто цього потребує.

  Денний стаціонар розташовано в залізничній лікарні з 2006 р. Тут створено всі умови для пацієнтів, які перебувають під наглядом медперсоналу. Ліжкомісць достатньо. Закуплено необхідне обладнання, нову постільну білизну. У разі необхідності пацієнт на денному стаціонарі може отримати консультацію лікаря, як мовиться, вузької спеціалізації.

  Десятки крапельниць, чимало уколів щодня швидко, уміло, професійно роблять медсестри, сумлінно працює молодший медперсонал. Загалом колектив, очолюваний Валентиною Нагорняк, працює для людей, прагне, аби хворі швидше відчули полегшення.

  Звісно, в належній і ритмічній роботі денного стаціонару чимала заслуга саме Валентини Павлівни. Її працю було нещодавно відзначено і керівництвом залізниці. Не менш цінною нагородою за її працю є і схвальні, вдячні відгуки людей. А їх, як свідчать конкретні приклади, є чимало.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05