РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (11 вересня 2009) 

 • Інформ-факт. Підростають майбутні чемпіони

  Популяризація здорового способу життя, сприяння розвитку спортивного руху в країні є невід’ємною складовою державної політики незалежної України. Підтвердженням тому стало проведення Всеукраїнського олімпійського уроку і олімпійського тижня, ініційоване Кабінетом Міністрів України та підтримане Мінтрансзв’язку України.

  У рамках цієї акції в трудових колективах нашої залізниці було заплановано й здійснено низку спортивних заходів. Звичайно ж, активну участь у ній взяв і флагман спортивного життя на магістралі - дорожній фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив». У дитячо-юнацьких школах ФСК відбулися цікаві змагання, зустрічі з відомими спортсменами тощо. Одним із перших заходів у рамках цієї програми став матч чемпіонату столиці з футболу серед дитячих команд, сформованих з гравців 1998 р. народження.

  У день проведення гри ми зустрілися з директором комплексної дитячо-юнацької спортивної школи товариства «Локомотив» Сергієм Кондратюком. Він розповів, що в комплексній школі існують групи з кількох видів спорту: футболу, волейболу, регбі, легкої атлетики. Водночас Сергій Миколайович є й тренером КДЮСШ із футболу. За його плечима - багатий досвід футбольного гравця. Свою спортивну кар’єру він розпочинав у київському СКА. Згодом були виступи за дублюючий склад московського «Динамо», тюменський «Динамо-Газовик». П’ять років захищав кольори німецького «Динамо» з Дрездена з другої бундесліги, а потім грав у вищій лізі Туреччини за команду «Анталія-Спорт». Спортсмену з таким великим досвідом є чому навчати дітлахів.

  - Ми раді, що цей матч дитячого чемпіонату міста з футболу приурочено до Всеукраїнського олімпійського уроку і олімпійського тижня, - наголосив Сергій Миколайович. - Це своєрідний іспит, який дасть змогу наочно показати результати нашої роботи з юними спортсменами.

  Футбольна зустріч дітлахів з «Локомотиву» та їхніх однолітків з клубу «Атлет-Київ» виявилася дійсно захоплюючою та цікавою. Треба визнати, що юні спортсмени показали напрочуд красиву й грамотну гру, в якій проглядався чіткий тактичний малюнок. Серед юних гравців «Локомотива» доволі здібних хлопчаків, з яких у майбутньому можуть вирости справжні футбольні зірки. Особливо виділявся капітан команди Влад Апостолюк, який забив два голи і був центральною фігурою на полі. Гарну гру показали Максим Романюк, Аркан Ібадов - автор третього гола у ворота суперників. Досить грамотно діяв воротар Данило Смиченко. Взагалі, всі юні гравці діяли чудово.

  Переконлива перемога з рахунком 3:1 - підтвердження тому, що роботу з командою Сергій Миколайович провів дуже серйозну, ґрунтовну, грамотну. Побільше б таких тренерів та фахівців! Цей день став дійсно маленьким спортивним святом для юних футболістів. Цікаво було дізнатись, що половина з 360 вихованців «Локомотиву» - діти із залізничних родин. Не здивуюсь, якщо у залізничних династіях з юних гравців «Локомотиву» з часом спалахнуть нові зірки на футбольному небосхилі.

  До речі, в ДФСК «Локомотив» вистачає яскравих імен. За прикладом ходити далеко не треба. Директор клубу Ольга Стороженко має за плечима блискучу спортивну кар’єру, інструктор клубу Оксана Чиченьова свого часу була чемпіонкою світу з настільного тенісу серед залізничників. З лав «Локомотиву» вийшла й чемпіонка останніх Олімпійських ігор Інна Осипенко-Радомська. Є на кого рівнятися юним спортсменам залізничного клубу, є з кого брати приклад, аби самим з часом стати чемпіонами!
  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05