РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (11 вересня 2009) 

 • До Дня винахідника і раціоналізатора. Талант творити

  На моє прохання назвати фахівців, які наділені даром творчості, виконувач обов’язки заступника начальника локомотивного депо ст. Коростень Микола ВАСЯНОВИЧ відразу відгукнувся. - Варто відзначити слюсарів з ремонту рухомого складу цеху ремонту дизель-поїздів Едуарда ГОШКА та В’ячеслава НОВІЦЬКОГО, - мовив у короткій розмові Микола Олександрович. - Ось у кого від природи є талант творити.


  слюсарі-ремонтники рухомого складу В’ячеслав НОВІЦЬКИЙ та Едуард ГОШКО

  Тож напередодні Дня винахідника і раціоналізатора варто розповісти про цих досвідчених спеціалістів, які вміють виходити за рамки стереотипів у процесі ремонту складного з технологічної точки зору рухомого складу. Корисні справи для рідного депо ці люди роблять із задоволенням.

  Величезний стаж роботи на залізничному підприємстві дозволяє Едуарду Станіславовичу та В’ячеславу Володимировичу працювати з вогником. Під час діалогу з вашим кореспондентом вони наголосили на тому, що сьогодні саме винахідництво є необхідною передумовою розвитку нашої незалежної держави. В який час живемо? Прогрес котиться планетою без упину, прискорюючи свої темпи. Передусім, люди прагнуть збільшити обсяги виробництва та одночасно зменшити зусилля та енергетичні витрати.


  цех ремонту дизель-поїздів локомотивного депо Коростень

  Ось вам і яскравий приклад: під час модернізації силової установки - гідропередачі дизель-поїзда В. Новіцький запропонував свій спосіб удосконалення процесу ремонту цього важливого вузла. Результат - підвищення продуктивності праці. Є у В’ячеслава Володимировича заслужені галузеві нагороди. Трохи відстав у цьому плані від колеги Едуард Станіславович. Але, як запевнив мене Е. Гошко, справа не у нагородах, а у повазі до нього колег. Є за що: потомствений слюсар-ремонтник рухомого складу свою справу добре знає.

  Віктор НОВИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05