РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (11 вересня 2009) 

 • Урочистий момент. Прапороносці з моторвагонного депо


  Володимир ПАПУША з Перехідним прапором, який вручено колективу моторвагонного депо Фастів за перемогу в галузевому змаганні за підсумками роботи за шість місяців 2009 р

  17 грудня моторвагонному депо Фастів виповниться 60 років. Йдучи до цього ювілею, трудовий колектив знаного підприємства підготував собі подарунок - став переможцем галузевого змагання за підсумками першого півріччя 2009 р. серед моторвагонних та локомотивних депо, центрів регіональних перевезень приміського пасажирського господарства Укрзалізниці. З нагоди вручення Перехідного прапора, Почесного диплома і першої премії тут відбулося урочисте зібрання.

  ...Церемонію влаштували у ...заготівельному цеху підприємства, адже для розміщення такої кількості людей (у депо працює понад дві тисячі осіб) підходящого залу не відшукаєте в усьому Фастові. Цінуючи кожну хвилину робочого часу, учасники зборів одразу створили напрочуд ділову обстановку. Лише під час вручення нагород відносну тишу в цеху порушували дружні оплески.

  Небагатослівними, проте влучними за змістом були виступи кожного, хто підходив до мікрофона. Вручаючи Перехідний прапор, головний інженер головного управління приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр

  ЮРЧЕНКО відзначив, що фастівські моторвагонники виборювали першість у надзвичайно складних умовах, які зумовлені фінансово-економічною кризою. Однак наполегливість, скоординовані дії керівників, спеціалістів і всього колективу забезпечили вагомі виробничі результати. Олександр Васильович побажав моторвагонникам доброго здоров’я, уда-чі, добробуту і якнайтривалішої «прописки» прапора у Фастові.

  - У нашому музеї на почесному місці зберігається Перехідний прапор Міністерства шляхів сполучення СРСР, - нагадав присутнім про реліквію начальник моторвагонного депо Анатолій ШЕЛУДЬКО. - Але це було вже давно. Тому я натякаю на те, щоб таких нагород більшало. Потрібно намагатися працювати ще краще, тоді урочисті події почастішають, - звернувся він до колективу очолюваного підприємства.

  Анатолій Іванович не вдавався до цифр, хоча вони доволі промовисті. Загальний обсяг перевезень - 3010,7 млн. тонно-кілометрів. Програму ремонту виконано на 134,7%. За шість місяців поточного року доходи підприємства склали 221519 тис. грн., а витрати - 221346 тис. грн. Середньомісячна зарплата - 2785 грн. У часи кризи останній показник доводить старий вислів: сталева магістраль підтримує економіку не лише країни, а і кожної окремої родини залізничника. Звертаючись до учасників зборів, начальник служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці Юлій ВАСЬКОВСЬКИЙ зазначив, що колективу моторвагонного депо Фастів, як і всім іншим підрозділам столичної магістралі, довелося здолати великі труднощі, аби забезпечити стабільну і продуктивну роботу.

  - Ми усвідомлюємо всю складність завдань, які поставлено перед нами, - наголосив він. - Але я хочу запевнити наше керівництво в тому, що трудові колективи, задіяні на приміських перевезеннях, докладатимуть максимум зусиль для того, щоб наші пасажири щодня і щогодини відчували комфорт і безпеку на Південно-Західній залізниці.

  До слова запрошується представник молодого покоління моторвагонників - виконувач обов’язків заступника начальника депо з ремонту Володимир ПАПУША.

  - У нашому колективі багато ветеранів, справжніх майстрів, які служать прикладом для молодих виробничників, - сказав він. - Ми рівняємося на таких людей, будемо старатися працювати, щоб не підводити колектив.

  ...Коли завершилася церемонія, Володимиру доручили винести прапор. Молодий керівник міцно взяв його в руки й попрямував до виходу. За ним, ніби за душевним дороговказом, рушили його колеги, друзі, старші товариші. Десятки трудівників депо, які стояли біля входу до цеху, розступилися і утворили живий коридор. Така імпровізація мимоволі розхвилювала багатьох учасників робітничого форуму...

  Володимир ЯНІШЕВСЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05