РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (4 вересня 2009) 

 • Подія. Закономірна перемога

  Приємну місію передачі Перехідного прапора та Почесного диплома і першої галузевої премії згідно з спільною постановою Державної адміністрації залізничного транспорту України та Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників начальнику Київської дирекції залізничних перевезень - заступнику начальника Південно-Західної залізниці Володимирові ОСОВИКУ минулої п’ятниці виконав перший заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Василь НАУМЕНКО. Керівництво Державної адміністрації залізничного транспорту України вирішило віддячити колективу столичної дирекції за копітку і самовіддану працю в умовах кризи.

  Відомо, що разом із врученням високих галузевих символів за успіх у трудовому змаганні серед 27 дирекцій українських залізниць, належить отримати і грошову премію. Цю оцінку власної праці учасники урочистостей зустріли в актовій залі дирекції оплесками. Заслужили! Заробили! Достойні! Завдяки професіоналізму, відповідальності за доручену справу. Як не важко у наші незбагненні з економічної точки зору часи, але ж експлуатаційних показників, які мають виконувати колективи станцій Київської дирекції, вдається досягти. Як стало відомо кореспондентам «Рабочего слова», впродовж першого півріччя поточного року працівникам Київської дирекції залізничних перевезень спільно з фахівцями підрозділів, підлеглих службам перевезень, колії, електропостачання, будівельно-монтажних робіт, сигналізації та зв’язку, вдалося зробити чимало. Зокрема, проведено великий обсяг колійних робіт. Завершено модернізацію шести з половиною кілометрів колії. Капітально відремонтовано 12,5 кілометра залізниці. Середній ремонт дозволив надати гарантію з безпечного руху на майже 38 кілометрах сталевих ниток. Майже 33 кілометри - то комплексне оздоровлення колійного господарства дирекції. Тепер заради дотримання належної швидкості працюють 38 нових стрілочних переводів. Високими темпами йдуть роботи на будівництві автомобільно-залізничного переходу через Дніпро.

  Перелік добрих справ варто продовжувати: закінчено реконструкцію ст. Бородянка, виконано ремонт острівної платформи на ст. Бровари, проведено благоустрій на ст. імені Георгія Кирпи. І це ще не все. Впроваджено в експлуатацію пішохідний міст на ст. Васильків-І. У непростих умовах з одночасного будівництва мийного комплексу і реконструкції колійного господарства на ст. Київ-Пасажирський Технічна фахівці дирекції забезпечили виконання маневрової роботи і графік відправлення пасажирських поїздів.

  - Це зробили ви! І за це слід висловити вам глибоку подяку, - з такими словами звернувся Василь Науменко до своїх колег. - Є розумний підхід до вирішення повсякденних завдань, існують шляхи для їхнього ефективного виконання. Тому бажаю вам удачі!

  - Хочу підняти ваш святковий настрій ще на дещицю, - продовжив Василь Іванович. - Прискіпливий статистичний аналіз з боку фахівців главку перевезень Укрзалізниці дозволяє стверджувати, що впродовж останніх місяців відзначається стала динаміка у сфері навантаження продукції з українських підприємств. Це означає, що спостерігається поступове оздоровлення економіки України. Сподіваємося, що до кінця року показники навантаження рухомого складу сягнуть 80% у порівнянні з аналогічними даними 2008-го. Отже буде робота для кожного!

  Добрі слова учасникам велелюдного зібрання адресувала начальник технічного управління главку перевезень Укрзалізниці Ніна ЛИПОВЕЦЬ. Ніна Володимирівна вважає, що визнання серед переможців галузевого змагання Київської дирекції залізничних перевезень, а також присудження достойних місць у змаганні умотивовані. Адже серед паса-жирських станцій друге місце - за ст. Київ-Пасажирський. Серед сорту-вальних станцій наша Дарниця завоювала Почесний диплом і другу грошову премію. Ст. Київ-Мос-ковський присуджено третє місце в категорії вантажних станцій. Подія непересічна. Цілком закономірно, що вище зазначені залізничні підрозділи стали лауреатами і переможцями у традиційних перегонах. Якщо прагнеш до нових звершень, все має бути найліпшим і найсприятливішим. На прикладі трьох станцій Київської дирекції, які завоювали одні з перших місць, можна пересвідчитися у цій істині. Адже тут вміють виконувати усі заплановані експлуатаційні показники і при цьому не збільшують виробничі видатки.

  - Знаменний факт: сьогодні галузевий Перехідний прапор опинився саме у вашій дирекції, - звернувся до присутніх заступник начальника Південно-Західної залізниці Іван ФЕДОРКО. - Літопис нашої славетної магістралі свідчить про те, що високих галузевих відзнак свого часу було удостоєно Козятинську, Конотопську дирекції. А тепер - Перехідний прапор у руках начальника Київської дирекції залізничних перевезень. Це не випадковість, не щасливий збіг обставин, а заслужена перемога, до якої омолоджений впродовж поточного року колектив йшов упродовж останнього часу. Так тримати і надалі!

  Ці оцінки власної праці учасники урочистостей зустрічали бурхливими оплесками.

  - Подякувавши своїм колегам за натхненну працю - заступник начальника Південно-Західної залізниці, начальник Київської дирекції залізничних перевезень Володимир ОСОВИК наголосив на тому, що трудові здобутки спонукають працювати ще ефективніше. Аналіз роботи всього технологічного ланцюжка, технічне, кадрове підсилення окремих його ланок - то запорука успішного виконання великого обсягу робіт, що пов’язані з підготовкою і проведенням футбольного чемпіонату «Євро-2012». Зокрема, курсування у столиці міського електропоїзда, розвиток Дарницького залізничного вузла, укладка третьої головної колії на перегоні Київ-Московський - Дарниця тощо.

  Після урочистої церемонії нагородження ми скористалися нагодою, щоб не лише поздоровити галузевих іменинників. Про добрі враження від проведених урочистостей нашим кореспондентам розповіли щирі співрозмовники.

  Орест ЛОГОШНЯК, голова Київського теркому профспілки залізничників і транспортних будівельників:

  - Праця залізничників була й залишається найбільш престижною у нашому суспільстві. Попри тимчасові негаразди в економіці держави. А ось - і яскраві докази. Звершення фахівців Київської дирекції впродовж останніх півроку відзначено урядовими нагородами. Чергового по дирекції Володимира КАРБІВНИЧОГО нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Згідно з наказом міністра транспорту і зв’язку України поїзний диспетчер дирекції Станіслав ДІДОВИЧ отримав звання «Почесний працівник транспорту України», а складач поїздів станції Київ-Дніпровський Микола КОЛОМІЄЦЬ та маневровий диспетчер станції Київ-Петрівка Юрій РУДИЙ - міністерські подяки. За добросовісну працю начальника станції Бородянка Галину МОШКОВСЬКУ визнано почесним залізничником. Я можу довго продовжувати цей перелік. Головне, що авторитет, який завойовувався численними поколіннями працівників, зокрема Київського і Чернігівського регіонів, непорушний.

  Павло ЛЕБЕДА, начальник станції Київ-Пасажирський:

  - Вважаю, що наша перемога у галузевому змаганні не є випадковою. Річ у тім, що поруч зі мною працюють надійні знавці своєї справи. По-справжньому можна чогось досягти, якщо знатимеш роботу на усіх технологічних стадіях.

  Анатолій ДИКУН, начальник станції Київ-Московський:

  - Лише узгоджені дії кожного спеціаліста, які працюють на станції, дозволяють мені як керівнику великого підрозділу тримати руку на діловому пульсі. Мої колеги підтримують мене в багатьох питаннях, що стосуються забезпечення безпеки руху поїздів, охорони праці. Певен, що це не остання наша спільна нагорода від Укрзалізниці.

  Володимир МІШИН, начальник станції Дарниця:

  - У нашому колективі вважають, що належні умови праці є запорукою успішної роботи в цілому. Бо відчуваючи турботу про себе, люди віддаються сповна роботі. А який результат? Сьогоднішня подія, вкотре довела: столичні залізничники - завжди у когорті найкращих.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05