РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (31 серпня 2009) 

 • Проекти. Дорогу – інвесторові

  Деякі скептики вважають, що в теперішні непрості часи про якесь потужне будівництво не може бути й мови. Але на прикладі Коростеня можна сказати, що це не зовсім так. Приміром, нині в місті повним ходом реалізовується досить потужний інвестиційний проект - будівництво заводу з виготовлення плит МДФ.

  Як вдалося з’ясувати в начальника управління економіки міськвиконкому Олексія ЖИЛІНА, вартість проекту становить понад 45 мільйонів євро. Це один з найбільших проектів, який реалізується взагалі в Україні, а такий завод по випуску меблевих плит - перший у нашій державі. Його значущість для міста в тому, що після впровадження в експлуатацію заводу є вірогідність того, що споживачі, які використовують меблеву плиту МДФ для виробництва, будуть також будувати свої підприємства. В першу чергу, мова може йти про будівництво якоїсь меблевої фабрики, підприємства з виробництва ламінату, сучасних теслярських виробів. Отож у цьому напрямку перспектива відкриється й далі. На сьогодні вже розпочато постачання обладнання. Його виготовлено в основному в Німеччині. Завод, на якому відкриється 350 робочих місць, повинен бути запущений в експлуатацію в лютому наступного року. Чи ж планують його керівники співпрацювати з залізницею, адже місце розташування фірми від ст. Коростень зовсім недалеко? Саме про це запитую в начальника Коростенської дирекції Василя ЯРЕМЕНКА. Виявляється, цей потужний інвестиційний проект без співпраці з залізницею не обійдеться. Отож нині розглядається питання побудови під’їзної колії, і зрозуміло, в це вкладатиме кошти інвестор. Наразі мова йде також про те, що підприємство залізницею постачатиме для своїх потреб тирсу. А це

  вивантажуватиметься щонайменше по 10 вагонів щодоби. Про можливість відправлення продукції залізницею буде можливість поговорити вже після того, як завод почне працювати. Отож ще один клієнт залізниці, який сприятиме наповненню її казни, на підході.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05