РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (31 серпня 2009) 

 • Експрес-інтерв’ю


  Юлій ВАСЬКОВСЬКИЙ, начальник служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці

  Після церемонії вручення нагород з нагоди Дня незалежності наш кореспондент поцікавився в учасників урочистостей власними враженнями та почуттями, які викликає у них найголовніше державне свято? Ось що відповіли залізничники.

  Юлій ВАСЬКОВСЬКИЙ, начальник служби приміських пасажирських перевезень Південно-Західної залізниці:

  - Сьогодні з рук Олексія Мефодійовича Кривопішина я отримав нагороду, до якої прагне, без перебільшення, кожен, хто працює в нашій галузі. Бути почесним залізничником - це справді почесно. При цьому хочу зазначити, що в цій нагороді заслуга всього колективу нашої молодої служби. Адже з дня створення минуло не так багато часу. До того ж, у колективі працюють порівняно молоді фахівці - середній вік - 28 років. Нагадаю, що питома вага приміських перевезень, які здійснює Південно-Західна, становить 35% в мережі магістралей України. Тому ми добре усвідомлюємо складність і відповідальність завдань, які поставлені перед службою керівництвом Укрзалізниці та Південно-Західної. З різних причин приміські перевезення залишаються нерентабельними, однак наша залізниця не відвертається від пасажирів, особливо від малозабезпечених. Для них електричка була і залишається найдоступнішим видом транспорту. Наше завдання - незмінне: забезпечити перевезення пасажирів до Києва, а також до обласних центрів в 11 регіонах країни. Одночасно варто вишукувати шляхи економії експлуатаційних витрат, не забуваючи при цьому про оновлення рухомого складу, підвищення комфорту на приміських лініях.

  Анатолій ЗАБІЯКА, поїзний диспетчер:

  - Звичайно, мені приємно не тільки побувати в такій красивій залі нашого управління, а й бути серед нагороджених. Я - не новачок на залізниці. 30 років працюю. Моїми колегами стали син Олександр, зять Сергій Семенко, до речі, також поїзний диспетчер. Мені подобається моя справа і, може, тому я вже чогось в житті добився. У 2000 році був визнаний кращим диспетчером мережі Укрзалізниці. Тому, як бачите, нагород і відзнак стає більше. Але їх я розцінюю як аванс на майбутнє.


  Віктор ТКАЧУК, машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський

  Віктор ТКАЧУК, машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський:

  - Настрій у мене добрий, бо, як кажуть, свято приходить не кожного дня. А для мене особисто воно особливе: мене нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. До цього був відзначений знаком «Почесний залізничник» й медаллю «За працю та звитягу». Вважаю, що за 40 років безперервної роботи на залізниці багато чому навчився і заслужив повагу до себе.


  Василь НАГОРНИЙ, машиніст тепловоза локомотивного депо Козятин

  Василь НАГОРНИЙ, машиніст тепловоза локомотивного депо Козятин:

  - Я не можу знайти слова для великої подяки нашим керівникам. Начальник депо Микола Шутов, заступник начальника з експлуатації Василь Манзюк, голова профкому Василь Дзюбенко, машиніст-інструктор Олександр Гейдар - це керівники, які уміють працювати з людьми вимогливо, але - по справедливості. Якщо потрібно - суворо спитають. Якщо ж людина старається, то обов’язково її відзначать. Я вже багато років працюю в депо. Знаю, що прийде час і доведеться піти на відпочинок, тому з надією дивлюся на молодих деповців, зокрема, таких, як машиніст Валерій Муромський. У нього хороші перспективи. Я вірю, що колись він, як і я сьогодні, приїде отримувати нагороду. І так, я вам скажу, повинно бути.


  Віктор ДЕРКАЧ, бригадир ст. Конотоп

  Віктор ДЕРКАЧ, бригадир ст. Конотоп:

  - У мене залишилися найкращі враження від цих урочистих зборів, адже була можливість почути теплі слова подяки за нашу працю від начальника залізниці, отримати нагороду, побачити колег із сусідніх дирекцій, поспілкуватися. Я не машиніст і не колійник, проте завжди відчуваю, що моя робота і їм допомагає. Це ж важливо, щоб станція була чистою, впорядкованою.


  Микола НЕМЕРЕЦЬ, черговий Конотопської дирекції залізничних перевезень

  Микола НЕМЕРЕЦЬ, черговий Конотопської дирекції залізничних перевезень:

  - Я - потомственний залізничник. Дід і батько працювали на залізниці. Дружина, а тепер і невістка. У мене 40 років стажу. Це немало. Хоча, скажу відверто, промайнули вони дуже швидко. Згадуєш про них, коли випадають ось такі хвилини, як сьогодні на цьому зібранні. Все було і урочисто, і щиро, і від душі. А щодо нагороди, яку я отримав, то за неї хочу подякувати нашому керівництву. Такі, як я, що прожили вже немало, вміють цінувати увагу до себе. Думаю, і в подальшому не підводити в роботі.

  Спілкувався Володимир ЯНІШЕВСЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05