РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (25 серпня 2009) 

 • Не лише цифри. Навантаження є. Зростання стабільне


  Фото з архіву «Рабочего слова»

  Економічна криза суттєво вдарила по доходах залізничної галузі, і всі без винятку працівники сталевих магістралей відразу відчули, як полегшали їхні кишені. Звичайно, залізничники добре усвідомлюють, що скорочення робочого часу та зарплатні - заходи вимушені й тимчасові, прийняті заради збереження цілісного штату галузі. Проте їх не може не цікавити: коли закінчиться ця лихоманка і галузь знову запрацює у здоровому ритмі? За відповіддю на це питання ми звернулися до начальника технічного відділу служби перевезень столичної магістралі Уляни СТОЛПАКОВОЇ.

  Якщо за точку відліку взяти І квартал та червень поточного року, то можна констатувати, що у липні середньодобове навантаження по залізниці зросло відповідно на 29,1 (159,8%) та на 1,3 тис. тонн (101,7%); вивантаження - на 309 (146,3%) та на 9 вагонів (100,9%). У цьому ж місяці в середньому за добу перевозилось 106,3 млн. ткм вантажу, що на 16,7 та 13,2 млн. ткм більше, ніж у І кварталі та червні.

  Скорочено простої вагонів на станційних коліях: транзитного на одній технічній станції на 1,76 та 0,14 години; місцевого під однією вантажною операцією - на 6,41 та 0,92 години та прискорено обіг вантажного вагона проти І кварталу на 0,64 доби, проти червня - на 0,1 доби.

  Бачимо, що від магії цих цифр дійсно віє оптимізмом. І керівництво залізниці не шкодує зусиль, аби зберегти й надалі тенденції зростання обсягів перевезень та поліпшення якості роботи з рухомим складом. Здобутки початку серпня - пряме тому підтвердження.

  Вперше за 7 місяців залізниця виконує планові показники з простою транзитних вагонів на одній технічній станції на 105,6%. Тонно-кілометрова робота виконується на рівні 82,3% проти 81,2% у липні.

  У липні залізницею виконано планове завдання з такого важливого показника, як навантаження в тоннах - на 100,9% (навантажено понад план 20,5 тис. тонн).

  Виконано планове завдання і з усіх номенклатурних вантажів. Перевищено заплановані обсяги з будівельних вантажів - на 738 тис. тонн, цементу - на 71,6 тис. тонн, нафти і нафтопродуктів - на 82,2 тис. тонн, промислової сировини та металобрухту - на 49,5 та 47,5 тис. тонн.

  Із завданням по навантаженню впорались всі дирекції і навантажили понад план: Київська дирекція - 9,3 тис. тонн, Козятинська - 9,1 тис. тонн, Жмеринська та Конотопська - 0,8 тис. тонн - кожна, Коростенська дирекція виконала завдання на рівні плану.

  Якість роботи з рухомим складом теж покращилась. Підкорено всі планові показники з використання вантажного парку, крім простою транзитних вагонів на одній технічній станції, який у липні завищено на 1,03 години через наявність на лініях залізниці значної кількості невикористаних порожніх вагонів з причини відсутності вантажів. Знайшлась таки ложка дьогтю, яку «підливає» економічна криза.

  Планові завдання з обігу вагонів виконано і прискорено: вантажного - на 0,28 доби, місцевого - на 0,01 доби, навантаженого - на 0,06 доби.

  Завдяки чіткій роботі з вантажовласниками, прискорено виконання вантажних операцій на під’їзних коліях, що сприяло виконанню плану з простою місцевих вагонів під однією вантажною операцією і скороченню на 0,37 год.

  Отож робимо висновок: хоча минулорічних показників із наведених операцій поки що не досягнуто, однак у порівнянні з І кварталом поточного року і червнем у липні експлуатаційна робота помітно пожвавилась.

  Аби прискорити просування залізничних вантажів, керівництвом служби перевезень розроблено і надано технічним станціям норми з простою транзитних вагонів, виявлено «вузькі» місця, переглянуто та доведено до виконавців більш жорсткі завдання з простою транзитних та місцевих вагонів на ІІІ квартал.

  Немає сумніву, що досягнуті результати експлуатаційної роботи залізниці - не межа, а трудові зусилля колективу магістралі й прийняті організаційні заходи сприятимуть їх зростанню. Тож дивимося у майбутнє з оптимізмом!

  Підготував Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05