РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (25 серпня 2009) 

 • Алло, Кам’янець-Подільський! Важка «атлетика» на залізничній станції

  Як із джерелець утворюється повноводна ріка, так залізнична скарбниця поповнюється надходженнями від діяльності залізничних станцій, отриманими за вантажні перевезення чи комерційну роботу. І чим потужніші ці витоки, тим більше прибутків отримує наше підприємство.

  Минулого року найкраще било фінансове джерело на ст. Кам’янець-Подільський. А це тому, що тут добре потрудились фахівці товарної контори, під керівництвом Юлії КОСТЮК. Колектив - не великий, всього (!) вісім жінок, та обсяг робіт виконано чималий. Це дозволило отримати доходів майже на чотири мільйони гривень. Ще більше склали додаткові збори, а чистий прибуток сягає за 650 тис. грн. Коли порівнювати з попереднім роком, то лише останній показник зріс більш, ніж удвічі. Щоб не обтяжувати читача цифрами, зазначу лише, що працівники цього структурного підрозділу перевиконали усі планові завдання і досягли найкращих показників не лише у Жмеринській дирекції, а й на Південно-Західній залізниці. За що й отримали Почесний диплом та грошову винагороду. Хто ж ці трудівниці і завдяки чому досягли таких результатів?

  Найдосвідченіша з них - Юлія Володимирівна. Ще далекого 1985 р. прийшла вона працювати на сталеву магістраль. Згодом її призначили товарним чи вантажним касиром, а десять років тому - начальником вантажного району. За цей час із року в рік на станції зростали виробничі показники (вони найвищі в нашому територіально-галузевому об’єднанні), підвищувалась продуктивність праці. І торік вона склала майже 12 тисяч тонн на кожну працівницю. Отака вона - важка жіноча «атлетика».

  - У нашому колективі працюють різні за віком жінки, - розповідає Юлія Костюк. - Є досвідчені - це старший товарний касир Тетяна БОНДАР, вона працює в конторі понад двадцять років, майже стільки ж трудиться товарний касир Наталія ДЕРГАЧ. Трохи менше за них на залізниці Наталія КОРОЛЬ. Вона раніше працювала квитковим касиром, а тепер - у нас. А от Лариса ПОЛІЩУК усього два роки займає посаду товарного касира, та уже добре освоїлась і не відстає від ветеранів. Утім на похвалу заслуговують й Світлана НАТОЛОШНА, й Лідія ПІДЛІСНА, й Оксана ЦИГАНЕНКО. Словом, - усі наші касири. Завдяки їх старанню, умілій організації роботи із залізничними клієнтами, професіоналізму ми й досягли таких показників.

  Зазначу, що не лише товарну контору, а й одну з найбільших станцій у Жмеринській дирекції залізничних перевезень, Кам’янець-Подільський, очолює також жінка - Олена ГУМЕНЮК. Це вона зуміла згуртувати підлеглих й спрямувати їх зусилля на дружню працю, яка дала гарні вжинки.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05