РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (25 серпня 2009) 

 • Конкурси. Інтеграція цікавої інформації


  мить. Виконувач обов’язків начальника ІОЦ - заступника головного інженера Південно-Західної залізниці Анатолій ГРУШКО вручає нагороду начальнику відділу Олександру ЄФРЕМОВУ

  «Моє робоче місце». Під такою назвою в підрозділах Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) столичної магістралі нещодавно проведено огляд-конкурс стану охорони праці та виробничої санітарії. Відбувся він за ініціативою профспілкового комітету та керівництва ІОЦ. Розпочався цей захід під час щорічного весняного громадського огляду з безпеки праці та виробничої санітарії.

  За підсумками заходу оргкомітет прийняв рішення перші місця в своїх групах присудити відділу автоматичних систем управління регіонального інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) (ст. Дарниця), який очолює Ігор ОЛІЙНИК, за утримання машинного залу (відповідальний - старший електромеханік Андрій Кліндухов) та підрозділу відділу впровадження та експлуатації АСУ ресурсами та документообігом (відповідальна - досвідчений інженер-технолог з багаторічним досвідом роботи Олена Середа).

  До речі, цей відділ, який очолює Володимир МОМОТ, виконує завдання щодо забезпечення керівництва залізниці важливими даними для своєчасного прийняття рішень у сфері питань управління основними ланками діяльності магістралі, розробляє та підтримує веб-сайт Південно-Західної, забезпечує оперативний і щодобовий розрахунок аналітичного та фінансового стану з вантажних перевезень, займається розробкою автоматизованих робочих місць для надання службам різноманітної інформації.

  У відділі панує тепла приємна атмосфера, яка сприяє ефективній, злагодженій праці не тільки між працівниками відділу, але й у роботі з фахівцями причетних служб. Не забувають працівники й про затишок на своїх робочих місцях. Саме завдяки цьому одержали перше й друге місця в різних групах конкурсу.


  провідний інженер-технолог Олена СЕРЕДА

  Також необхідно відзначити і відділ технічного обслуговування термінального обладнання автоматизованої системи керування пасажирськими перевезеннями Укрзалізниці (МПД), який очолює Олександр ЄФРЕМОВ. Тут багато висококваліфікованих спеціалістів, які постійно підвищують свій професійний рівень. Безперебійну роботу квиткових кас та турнікетних систем в усі періоди пасажиропотоку фахівці відділу забезпечують у повному обсязі.

  Що ж дозволило цим підрозділам досягти такого результату? Як розповів провідний інженер з охорони праці ІОЦ Олександр ОСИПЕНКО, керівництво, служба охорони праці та профспілковий комітет ІОЦ вирішили посилити увагу за станом охорони праці і побутовими умовами в підрозділах, географія розташування яких простягається майже по всіх станціях залізниці.

  Що стосується відділу АСУ на ст. Дарниця, то його було створено понад 30 років тому. Головним його завданням є впровадження та експлуатація автоматизованих систем управління, створення автоматизованих робочих місць станційних техконтор, чергових по станціях та дирекції, товарних касирів та прийомоздавальників, кадровиків та бухгалтерів, диспетчерів підприємств, користувачів електронної пошти тощо.

  Зона обслуговування відділу - 41 станція Київської дирекції залізничних перевезень та 43 підприємства залізниці. А це майже 1,5 тис. робочих місць. Єдина мережа передачі даних відділу, що забезпечує швидку та надійну роботу комплексу, зросла до 65 локальних мереж підприємств та станцій Київської дирекції залізничних перевезень.


  старший електромеханік Андрій КЛІНДУХОВ.

  У відділі працює 33 фахівці, які підтримують технологічний процес по станціях Дарниця, Чернігів, Ніжин, а також сектор супроводження АРМів по ст. Київ-Товарний.

  Колективи усіх підрозділів ІОЦ взяли активну участь у конкурсі і показали, що і в напружений для залізниці час можливо утримувати своє робоче місце в належному стані. Але на те й конкурс, щоб відзначити найкращих.

  За підсумками грамоти та грошові премії вручено старшому електромеханіку Андрію Кліндухову, провідному інженеру-технологу відділу Олені Середі, інженеру-електроннику ст. Вінниця Олександру Тіміну, інженеру-електроннику ст. Київ-Пасажирський Ростиславу Бурлакову, провідному інженеру-програмісту Василю Дзеблюку, провідному інженеру-електроннику Олександру Реві, заступнику начальника відділу впровадження та експлуатації станційних технологій Івану Бондарчуку та інспектору зі спецпраці апарату управління ІОЦ Валентині Книш.

  Досвід накопичено. Після проведення конкурсу відділом охорони праці ІОЦ зібрані матеріали для подальшої роботи на покращення умов праці та побутових умов працівників центру. Огляд-конкурс під гаслом охорони праці було проведено вперше, але вже цієї осені фахівці з ІОЦ Південно-Західної залізниці знов змагатимуться за звання кращих.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05