РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (25 серпня 2009) 

 • Добра вість. Зерно нового врожаю

  На ланах країни завершуються жнива. Хоча збір зернових цього року був дещо меншим у порівнянні з минулорічним рекордним для нашої держави врожаєм, але ця різниця не така вже й суттєва. Багатий урожай зернових тішить не лише працівників сільськогосподарських підприємств, що його виростили і зібрали. Здобуткам хліборобів раді й залізничники. Є зерно - тож є й потреба у його перевезенні. А це вже значна частка надходжень до скарбниці магістралі.

  - Відвантаження зерна нового врожаю у нашій дирекції розпочалося у першій декаді серпня, - говорить заступник начальника відділу перевезень Козятинської дирекції залізничних перевезень Олег БІда. - Щоправда, сьогодні, мабуть, ще зарано говорити про те, що такі перевезення здійснюються у великих обсягах. Поки що лік ведеться на десятки вагонів. Але повторюю: це поки початок цього важливого напрямку нашої роботи. Сподіваємось, що вже найближчим часом вантажопотік зерна зросте.

  У регіоні Козятинської дирекції основними відправниками зерна вже традиційно вважаються ст. Жашків, Тетіїв, Миронівка, Ізяслав, Ржевуська, Славута-І. Такими вони залишаються й зараз. Очікують залізничники на збільшення вантажовідправлень зі ст. Суховоля та Печанівка, поблизу яких працюють досить потужні комбінати хлібо-продуктів. На черзі і ст. Чорнорудка, з її новим щойно введеним в експлуатацію подібним комбінатом. Всі заявки вантажовідправників на надання необхідної кількості зерновозів у дирекції задовольняють вчасно. Тут готові і до більших обсягів перевезень, проте піку замовлень доведеться ще почекати. Одна із причин, як вважають фахівці, зерно споживачам продається поки що не так активно, та і обсяги цих продаж ще не досягли того рівня, на який тут очікують. Хлібороби чекають на прийнятну ціну, тож і не поспішають продавати собі у збиток те, що виростили.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05