РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (8 серпня 2009) 

 • «Доводимо до вашого відома...»

  - Саме такими словами починається лист, що надійшов на адресу пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень від керівництва Чуднівської районної державної адміністрації, що на Житомирщині.

  У ньому йдеться про те, що відтепер райдержадміністрація не зможе компенсувати витрати залізниці за перевезення пасажирів-пільговиків їхнього району через закінчення «обсягу кошторисних призначень, затверджених на 2009 рік». Іншими словами у райдержадміністрації вже немає для цього коштів, а коли надійдуть - невідомо.

  - Подібна ситуація склалася і в інших районних адміністраціях, що уклали з нами угоду на пільгове перевезення приміським залізничним транспортом пасажирів-пільговиків, - коментує начальник пасажирського сектору дирекції Володимир МАЗНИЙ. - Так трапилося через те, що кошти на компенсацію планувалися минулого року за діючими тоді тарифами. Однак через відомі економічні причини вони дещо зазнали відповідних змін. Щоб виправити ситуацію, ми звернулися до всіх адміністрацій, що уклали з нами угоди на перевезення пільговиків, з проханням перезамовити кошти з державного бюджету, виходячи з нових тарифів на перевезення, які ми узгодили з майже усіма адміністраціями. Звичайно, ми розуміємо, що такі справи швидко не вирішуються. Однак сподіваємося на плідну співпрацю у вирішенні цієї проблеми.

  Для пасажирів, що мають право на пільговий проїзд, умови користування приміським залізничним транспортом залишаються без змін.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05