РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (31 липня 2009) 

 • Брокерами не народжуються


  вокзальний комплекс ст. Чернігів

  Прикордонний статус ст. Чернігів помітний навіть неозброєним оком. Подорожуючі щодня можуть спостерігати, як з наближенням поїздів на пероні, ніби по команді, з’являються станційні працівники, солдати в камуфляжі зі службовими собаками.

  - У нас працює 10 агентів, - розповідає начальник пункту передачі вагонів Галина БУРКУН. - Їхнє завдання полягає в перевірці документів на вантаж. Тобто усіх даних про тоннаж, найменування продукції чи товару. Перевіряються також платіжні документи. Якщо ж вантаж йде за кордон, тоді до огляду вагонів залучаємо митників, прикордонників, ветеринарів, екологів, фітосанітарів, санепідеміологів, адже на вантаж мають бути відповідні сертифікати.


  інженер станції Олена МАНЖОС

  Якщо поїзди йдуть із-за кордону, на кожній зміні за сумісництвом працюють ще й брокери, які звіряють передавальні відомості з наявним вантажем й складають декларацію на нього. Цей документ передається на станцію призначення вантажу.

  На станції можна почути: «Брокерами не народжуються. Ними стають». У даному випадку чернігівські брокери набули цих навичок під час навчання й складання екзаменів у Хмельницькій митній академії.

  Щоденним іспитом на професіоналізм стають робочі будні і в їхніх колег з комерційного цеху. Економічні негаразди в державі зменшили кількість клієнтів залізничної станції. За списком таких партнерів понад 100, а реальних замовників вагонів для відправлення вантажів зо три десятки, бідкається інженер-технолог комерційного цеху Віра ОРЕХ.

  Тому тут надто дорожать кожним клієнтом, намагаючись застосовувати особливі договірні умови.

  У комерційному цеху працюють люди підприємливі. Про секрети індивідуальної роботи із замовниками розповідати нам не стали, сказавши лише одне: ми повинні переконати кожного клієнта в тому, що перевозити вантажі залізницею вигідніше, ніж автотранспортом.

  Крім професійної майстерності, станційні працівники показують ще й свою старанність, свою відданість справі. Заступник начальника станції з вантажної та комерційної роботи Наталія ТУПИЦЯ відзначила при цьому сумлінність прийомоздавача вантажу та багажу Олени КЛОЧКОВОЇ. Втім, і про інших людей не забула, підкресливши, що ніхто в колективі не відсиджувався й не відсиджується. Кожен старається внести особисту частку у загальну справу.

  Володимир ЯНІШЕВСЬКИЙ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05