РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (24 липня 2009) 

 • Тут «лікують» прилади безпеки


  слюсар з ремонту приладів безпеки Тарас ВІТКО

  Цех контрольно-вимірювальних приладів локомотивного депо Козятин завжди був одним із провідних підрозділів цього підприємства. Його фахівці обслуговують і ремонтують прилади безпеки, що встановлені на локомотивах. Тож високі вимоги до якості роботи тут були і залишаються першочерговими.

  Минулого року цей колектив визнано найкращим за показниками виробничого змагання на залізниці. І успіх цей став цілком закономірним.

  - Основним показником роботи нашого колективу є відсутність відмов у роботі складної апаратури, що пройшла у нас обслуговування та ремонт, - говорить майстер цеху Леонід Карпенко. - Минулого року саме так ми і відпрацювали. Хоча варто зазначити, що працювати нам доводиться не з новинками виробництва, а з обладнанням, що експлуатується впродовж тривалого часу і має обмежений ресурс. Однак з цією проблемою ми, як бачите, справляємось. І, мабуть, не в останню чергу завдяки кваліфікації наших фахівців.

  Розповідаючи про тих, хто своєю працею примножує славу колективу, керівник цеху перш за все називає його ветеранів. Серед них - слюсар з ремонту лічильників електроенергії Людмила Гоменюк. Людмила Миколаївна вже пенсіонерка, але продовжує успішно працювати у колективі. Добре відомі в колективі й наставник молоді, слюсар з ремонту пневматичних та теплотехнічних приладів Віктор Козуб, слюсар з ремонту електровимірювальних приладів Реґіна Янчевська, слюсар з ремонту швидкостемірів Ігор Майструк. Та й сам керівник цеху має великий досвід роботи. Він очолює колектив впродовж десяти років, а до цього тривалий час працював у депо. Був і помічником машиніста, і машиністом, і машиністом-інструктором.

  - У нашому цеху працюють люди, які повинні мати і, мабуть, мають певні здібності до такої роботи, - говорить він. - Це як не можна бути художником чи музикантом, не маючи природних здібностей до малювання чи музики. Бо не кожен може знайти якимось шостим відчуттям складну несправність. У нас немає трудових династій. Однак талановитій молоді, яка приходить у колектив, є у кого навчатися. Було б лише бажання. Як приклад можу назвати хоча б Тараса Вітка. Це наймолодший наш колега, який обіцяє вирости у справжнього майстра. Він працює в нас слюсарем з ремонту приладів безпеки лише майже два роки, але вже зараз виконує роботу не гірше за своїх старших колег. Буде таке старання й надалі - буде у хлопця все до пуття.


  слюсарі з ремонту електровимірювальних приладів Реґіна ЯНЧЕВСЬКА (праворуч) та Ольга БОНДАРЧУК

  Знайомлячись з умовами праці робітників цеху, не можна не звернути увагу на те, що в кожному приміщенні багато квітів, інших кімнатних рослин. Навіть є декілька пальм.

  - Серед наших працівників чимало шанувальників таких рослин. І це аж ніяк не заважає роботі, навпаки, мабуть, ще і спонукає до її якісного виконання, - говорить майстер цеху. - У нас ще й акваріум з рибками є. І декілька пар канарок, які живуть у клітках поруч. Доглядаємо їх усім колективом. Та, мабуть, найпалкіший шанувальник цього невеличкого куточка природи - наш бригадир Микола Ігнатенко, який і залучив до цього багатьох своїх колег.

  У цеху контрольно-вимірювальних приладів працює майже три десятки висококваліфікованих фахівців. Їхня праця отримала належну оцінку - сьогодні колектив найкращий на залізниці. Та звання кращого багато до чого і зобов’язує.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05