РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (10 липня 2009) 

 • Спокій Пенізевичам й не сниться

  Під’їжджаючи до ст. Пенізевичі, усі подорожуючі звертають увагу на те, що довкола шумить зелень хвойного лісу. По обидва боки колій дійсно радують погляд височезні сосни. А поміж них - чепурні будівлі станційних приміщень. Про те, щоб вони були акуратні й приведені до ладу, потурбувався колектив, готуючись до літніх перевезень.

  Утім, справ у них завжди багато. Станція Пенізевичі належить до тих підрозділів Коростенської дирекції залізничних перевезень, де завжди і обсяги навантажень досить значні, і рух поїздів пожвавлений. Тут - дві головних колії і п’ять вантажовідправних. Свою продукцію відправляють ВАТ «Малинський кам’янодробильний завод», ВАТ «Пенізевицький кар’єр» і Пенізевицький кар’єр №6. Це основні залізничні клієнти. Окрім того, відвантажують продукцію і лісгоспу, і Малинської паперової фабрики. Загалом колективу станції, який очолює Анатолій Ковтонюк, спокій у такому напруженому ритмі роботи лише сниться. У Пенізевичах трудиться 56 чоловік, тут чимало молоді. Сюди доволі часто приходять на стажування практиканти із залізничних навчальних закладів. Однак є й багато таких працівників, котрим до снаги навчити молодих, передати досвід і знання, які мають самі. Це товарні касири В. Габріел, В. Кухарчук, Л. Совтар, чергові по станції В. Савченко, Г. Рослік…

  Нинішнього року відзнаку від керівництва залізниці - медаль «Кращому працівнику» - отримала заступник начальника станції Валентина СкуратІвська. Вона вже впродовж 15 років працює в Пенізевичах. Родом із Малина, що за десять кілометрів звідси. Після навчання в Київському залізничному технікумі її направили в Пенізевичі черговою по станції. З того часу трудова біографія Валентини Іванівни тісно пов’язана з цією станцією. Людина сумлінна й відповідальна - говорять про неї колеги. Тож з часом її призначили заступником начальника станції. На цій посаді трудиться й нині. Вона впевнена, що залізниця - це дійсно її покликання, їй подобається цей стрімкий ритм життя. І залізничниця докладає усіх зусиль, аби доручену їй справу виконувати як належить.

  У щоденному вирі справ, пов’язаних із забезпеченням безпечного пропуску поїздів, належним чином організованими вантажовідправленнями та виконанням ще інших виробничих завдань, живе і трудиться колектив станції. До речі, у квітні з Пенізевичів відправлено 2776 вагонів, а в травні - 3976. І за червень на адресу клієнтів звідси поквапились 4607 вагонів, а в казну залізниці таким чином забезпечено понад 7 мільйонів надходжень. Торік у цей період були більші показники, бо нині попит на будівельні матеріали, що відвантажуються звідси, дещо знизився. Та всі вірять у те, що це тимчасово. І щебенева продукція, яку видобувають місцеві підприємства, знову піде з наростаючими обсягами до споживачів України і сусідніх з нею держав.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05