РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (4 липня 2009) 

 • Якість ремонту - понад усе

  Колісно-роликовий цех локомотивного депо Козятин - один із провідних підрозділів підприємства. Тут проводиться ремонт колісних пар локомотивів, заводський ремонт першого обсягу, технічне обслуговування. За підсумками дорожнього змагання минулого року цей колектив визнано найкращим по Південно-Західній залізниці. Не втрачає своїх позицій він і зараз.

  - Основний показник нашої роботи - це якість ремонту, - розповідає начальник цеху, майстер Віктор Угодін. - Минулий рік ми завершили без жодного випадку, коли б локомотив після нашого ремонту через несправність колісних пар зайшов на позачерговий ремонт. Приємно, що таких випадків немає й цьогоріч.

  Основу колективу складають фахівці, які мають за плечами вже багаторічний досвід роботи на підприємстві, добре знають виробництво. Так про бригадира дефектоскопістів Василя Богатирьова не без підстав говорять, що саме на ньому тримається процес дефектоскопії. Адже навіть із тим обладнанням, що експлуатується вже понад двадцять років, його колеги працюють якісно, надійно. Їм би хоча б ще один дефектоскоп мати, і тоді можна було б на час ремонту одного із старих приладів працювати без зайвих проблем. Керівництво обіцяє. А чекати дефектоскопісти навчилися. Добре відомі на підприємстві слюсарі Василь Бараболенко, В’ячеслава Ковальчук, Максим Горбатюк, який, до речі, нещодавно отримав черговий - IV розряд, терміст Анатолій Древецький, такелажник Дмитро Нягул, бригадир Василь Слободяник, знаний фахівець з ремонту підшипників Валентин Шалатов, дефектоскопіст Тамара Поліщук. Майже три з половиною десятиліття працює у цеху токарем на верстаті для обточки бандажів колісних пар Віктор Корнійчук. Його «золоті» руки прислужилися і під час проведення технологічного процесу. Він вміє продовжувати життя цьому верстату, що давно вже відпрацював свій ресурс, але ще вірою та правдою служить господареві. Не менш знані у колективі й токарі Олександр Дацюк та Олег Анісімов.

  - Звичайно, як і в кожному колективі, у нас є чимало проблем, що потребують свого вирішення, - продовжує Віктор Угодін. - Для нас це своєчасне забезпечення всім необхідним для виконання ремонтних робіт: і нові різці для верстатів, і оновлення дефектоскопів та й іншого обладнання. Що можемо - вирішуємо самотужки. А деколи потрібна і допомога. Однак ми ніколи не забуваємо про своє основне завдання - якість ремонту тягового рухомого складу.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05