РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (4 липня 2009) 

 • Без пожежних не обійшлись

  Уже стало традицією - на кожне навчання, яке проводять підрозділи Міністерства надзвичайних ситуацій, викликати пожежні потяги. Днями у Вінниці пройшли подібні «маневри». За задумом організаторів цього заходу, виникла пожежа на одному з резервуарів нафтобази, яку розташовано поруч із залізничною станцією.

  За командою з міського управління МНС до місця, де хазяйнував «червоний півень», були направлені майже всі пожежні машини, що є в обласному центрі. Екіпажі здійснили бойове розгортання і приступили до ліквідації пожежі. За «сценарієм», сил і засобів, щоб приборкати «велетенське вогнище», у міських пожежних не вистачало. Тому на допомогу їм вирушив пожежний поїзд ст. Вінниця.

  За лічені хвилини підлеглі О. ГАВРИЛЕНКА перевели обладнання в робоче положення, розгорнули рукава і за допомогою двох мотопомп подали воду та піноутворюючий розчин до «палаючого» резервуара з пальним. А там уже були напоготові старші пожежні В. БОНДАР, М. ПЕТРОСЮК, С. СТАХОВ, пожежні В. РИЖКО, А. БОГОВИЧЕНКО та їхні колеги під керівництвом начальника варти В. КОВАЛЯ. Вони через брандспойти спрямували струмені води на «вогнище». А за допомогою спеціального кранового обладнання резервуар зверху покрили піною. Остання мала припинити подальше горіння нафтопродукту. Спільними зусиллями «пожежу» вдалось ліквідувати.

  Заступник міського голови А. ВОРОНА, який контролював дії учасників навчання, в розмові з кореспондентом дав високу оцінку роботі залізничних пожежних.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05