РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (28 червня 2009) 

 • Щаслива родина залізничника Каменського

  Серед численного колективу залізничників Коростенського транспортного вузла є багато цікавих особистостей. Практично про кожного можна написати захоплюючий матеріал, адже що не людина, то окрема історія, власна доля з її незвичними поворотами. Завжди керуюся журналістським принципом: кожна особистість - унікальна. Сьогодні - про цікаву людину - станційного працівника вокзалу Коростень Олександра КамІнського.

  У щоденній круговерті вокзальних справ у нього завжди багато роботи, та працьовитому чоловікові до цього не звикати. Не цурається він її ще з дитинства. Тривалий час працював на Коростенському фарфоровому заводі. А коли підприємство стало функціонувати неритмічно, вирішив пошукати кращої долі на залізниці. Сталося: сумлінні працівники на сталевій магістралі потрібні. Власне, він цього дуже прагнув, адже на плечах 41-річного чоловіка - неабияка відповідальність - за життя і добробут власних 11 дітей. Готуючи матеріал, звернулася до міського відділу у справах сім’ї, дітей та молоді. Як виявилося, в цій звичайній сім’ї батьки з великою відповідальністю ставляться до того, щоб діти зростали порядними і добрими людьми. Завдяки своїй працьовитості, підтримці один одного родині Камінських вдається долати всі труднощі. Старшенька дочка у сім’ї Камінських цього року закінчує школу. Найменшій же дитині лише 4 місяці, і 36-річна мама Людмила Михайлівна, яка працювала в діагностичному центрі, нині - у відпустці по догляду за немовлям.

  Власними силами побудувала родина будинок в районі Коростеня-Подільського. Але з часом, як зростала сім’я, оселя стала для них затісною. І потреба в новому житлі вже давно була нагальною. І цій звичайній коростенській родині пощастило. Я бачила їхні щасливі обличчя, перебуваючи на урочистому врученні Камінським ключів від нової дворівневої квартири, яку вони отримали в рамках програми «Зігрій любов’ю дитину» з рук Президента України В. Ющенка. Ось воно - справжнє щастя! Адже хіба не є щастям мати стількох хороших діток, продовжувачів твого роду. А ще отримати відчутну підтримку - нову оселю, на яку в наш час, не затративши солідних коштів, мало хто може розраховувати. Того дня до Олександра Володимировича була прикута увага представників преси. Я поцікавилася в нього, чи не бояться, що не подужають підняти на крило усіх своїх дітей, вивести їх у люди.

  - А чого боятися? - відповів Олександр Володимирович. - Ми ж самі зростали у багатодітних родинах. Я - восьмий у своїй сім’ї, а моя дружина - четверта дитина в її родині, - відповів він. - Головне - прищепити дітям з малих літ любов до праці, і вони самі собі проб’ють дорогу у житті.

  І це не просто слова. В сім’ї - чіткий розподіл обов’язків. Старші допомагають батькам, доглядають молодших. Відповідальність і працьовитість виховуються змалечку. А це й є запорука того, що виростуть хлопчики та дівчатка достойними людьми.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05