РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (28 червня 2009) 

 • Неабиякий азарт змагань

  Нещодавно на базі вагонного депо Козятин відбувся другий етап дорожнього конкурсу професійної майстерності. Змагалися оглядачі-ремонтники вагонів. Семеро його учасників, котрі представляли галузеві депо Жмеринки, Козятина, Коростеня, Шепетівки, Дарниці, Конотопа та Ворожби, змагалися за право називатися кращими фахівцями Південно-Західної залізниці і представляти столичну магістраль на заключному етапі конкурсу професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів Укрзалізниці. Цей захід відбудеться на початку осені на базі одного з вагонних підприємств Львівської залізниці.

  Конкурс проводився у чотири етапи. Він розпочався із професійного тестування, у ході якого конкурсанти продемонстрували знання керівних та нормативних документів, інструкцій, вимог з охорони праці та пожежної безпеки. Цікаво, що одночасно троє учасників отримали найвищий бал і стали лідерами змагань. Однак наступні етапи, як кажуть, розставили всіх на свої місця. У підсумку перше місце виборов Сергій СОЛЯНИК (ВЧД Ворожба). Лише одним балом поступилися йому Сергій КОМІСАРЧУК (ВЧД Шепетівка) та Олександр КУЗІН (ВЧД Конотоп), які розділили друге та третє місця. А їм одним балом у свою чергу поступився Валерій КОРНІЄНКО (ВЧД Дарниця).

  Голова конкурсної комісії, заступник начальника служби вагонного господарства Південно-Західної залізниці Михайло САБАТ дав високу оцінку організації конкурсу і підготовці учасників заходу.

  Подібні конкурси, ініціатором яких, до речі, є Південно-Західна залізниця, стали тепер регулярними у масштабі українських магістралей. Як зазначив присутній на цьому заході провідний інженер головного управління вагонного господарства Укрзалізниці Сергій БанІн, такі змагання стали справжнім святом для вагонників. Разом з тим тут мають змогу підвищувати фаховий рівень усі учасники. І є думка, щоб зробити подібні заходи більш змістовними і видовищними, а його переможцям серед інших нагород вручати перехідний кубок. За пристрасть до змагань.

  Але все це поки на перспективу.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05