РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (28 червня 2009) 

 • І смуток, і спогади...

  Пам’ять дійсно нетлінна. Про це свідчать і кореспонденти «Рабочего слова», які 23 червня стали свідками подій, присвячених вшануванню доброго імені колишнього начальника Південно-Західної залізниці Бориса ОЛІЙНИКА, якому в той день виповнилося б 75 років. Зустрічі тих, хто шанував його за життя і тепло згадує про нього тепер, відбулися на станціях Конотоп, Деражня, імені Бориса Олійника. У день ювілею працівники управління столичної магістралі, Дорпрофсожу та Київського залізничного вузла відвідали могилу Бориса Степановича на Лісовому кладовищі. Квіти, квіти, квіти... І тихий сум за людиною, життя якої обірвала куля вбивці.

  Напередодні 75-ї річниці від дня народження колишнього начальника Бориса ОЛІЙНИКА в музеї, який розташований у приміщенні вокзалу ст. Деражня, відбувся мітинг-реквієм, присвячений його пам’яті. Відкриваючи його, начальник управління культури Хмельницької області Микола ЧЕРКАСЬКИЙ розповів про життєвий шлях Бориса Степановича, про його внесок у розвиток залізниці.

  Виступаючий зазначив, що на Деражнянщині шанують пам’ять про свого видатного земляка. Ознакою цього є створення музею, в якому зібрані особисті речі Бориса Олійника, документи, фотографії, що засвідчують етапи його діяльності. До речі, цей заклад одночасно є й музеєм Південно-Західної залізниці, в якому відображено її історію.

  У своєму виступі голова Деражнянської районної ради Богдан ПЕТРИШЕН зазначив, що Борис Степанович ніколи не втрачав зв’язку зі своєю малою батьківщиною. Він завжди допомагав землякам у вирішенні нагальних питань. Саме за його ініціативи почав курсувати 11 червня 1996 р. перший електропоїзд від Жмеринки до Деражні після електрифікації цієї дільниці.

  Головний інженер Жмеринської дирекції залізничних перевезень Валерій МЕЛЬНИК у своєму виступі наголосив, що за час, коли Борис Олійник очолював Південно-Західну залізницю, на території дирекції відбулись великі перетворення. Електрифіковано дільницю від Жмеринки до Волочиська, завдяки чому електропотяги почали курсувати у напрямку Львівської залізниці. Збудовано новий вокзальний комплекс у Хмельницькому. А для працівників магістралі в багатьох містах, у тому числі й у Деражні, зведено багато житлових будинків.

  Міський голова Деражні Володимир КИРИЧОК зазначив, що залізничну вулицю, на якій певний час проживали батьки Бориса Степановича, названо його іменем. Цю вулицю заасфальтовано, а будинки, розташовані на ній, газифіковано. А щоб увічнити пам’ять про свого земляка, поруч із вокзалом планується встановити бюст Бориса Олійника.

  На мітингу також виступили керівники залізничних підприємств, ветерани-залізничники, родичі Бориса Степановича, які поділились своїми спогадами. У багатьох виступах підкреслювалось, що на малій батьківщині - Деражнянщині - не забувають про свого видатного земляка.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05