РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (28 червня 2009) 

 • Запобігти і попередити

  Залізниця завжди була і є зоною підвищеної небезпеки. А з огляду на обсяги перевезень, впровадження нової техніки, ведення будівництв, питання безпеки, в тому числі й на робочих місцях, набуває ще більшої актуальності. Адже життя і здоров’я людей - це незаперечний пріоритет.

  Отож фахівці з охорони праці постійно займаються убезпеченням людей від травмувань. За їх ініціативи створюється запобіжне обладнання, безпечні переходи, працівники забезпечуються захисним приладдям... Низка законів стоїть на сторожі охорони праці, а для осіб, задіяних у зоні руху поїздів, розроблені й індивідуальні інструкції. Та, навіть враховуючи ці зусилля, спрямовані на запобігання нещастям, травмування в залізничних підрозділах іноді трапляються, в тому числі й ураження струмом.

  Як же запобігти таким нещастям, як попередити травмування? Для цього й проводяться навчання і, відповідно, контроль знань з охорони праці працівників і керівників. Нещодавно в актовому залі Коростенської дирекції залізничних перевезень було проведено заняття з керівниками підрозділів, спеціалістами з охорони праці та відповідальними за електрогосподарство особами. Проводив заняття начальник служби охорони праці Південно-Західної залізниці Іван Петренко. Він проаналізував в цілому стан з охорони праці, зупинився на проблемних моментах та завданнях, які насамперед стоять перед фахівцями цієї сфери.

  Крім навчань, було проведено і перевірку знань з питань електробезпеки у керівників, фахівців з охорони праці й відповідальних осіб за електрогосподарство відокремлених структурних підрозділів залізниці.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05