РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (21 червня 2009) 

 • На пораду - до фастівчан


  електромонтер Василь Пархоменко;

  За підсумками роботи у минулому році Фастівську дистанцію електропостачання (ЕЧ-7) було визнано однією з кращих не лише на Південно-Західний залізниці, але й по Укрзалізниці. І як підсумок - друге місце у галузевому змаганні. Протягом року підприємство не мало жодної транспортної події. Тут успішно виконано основні обсяги робіт, направлені на підвищення надійності роботи пристроїв та забезпечення безпеки руху поїздів.

  - А чим живе і як працює колектив дистанції сьогодні? - З цим запитанням і звертаюся до начальника ЕЧ-7 Миколи ПІСКУНА.


  електромеханіки Олександр АНДРІЄНКО та Леонід ГІРІН;

  - Наші фахівці сьогодні працюють на багатьох об’єктах залізниці. Зокрема пліч-о-пліч з колійниками ремонтуємо контактну мережу на ст. Чорнорудка та дільниці Чорнорудка - Брівки. На дільниці Карапиші - Миронівка проводимо реконструкцію ліній електроблокування. Зроблено ревізію 120 км контактної мережі. Замінено майже 80 опор. Справи не другорядні. Однак основні підрозділи дистанції у першому півріччі цього року задіяно на виконанні робіт з переустрою контактної мережі у вагономоторному депо Фастів. Як вам відомо, там будується вагономийний комплекс. А також - на перевлаштуванні пристроїв контактної мережі та енергетики по ст. Фастів, де проводиться реконструкція приміських платформ. Зараз це наші основні об’єкти, що є на особливому контролі у керівництва залізниці.

  Значний обсяг робіт ми вже виконали. Зокрема стовідсотково завершено роботи на першій та другій приміських коліях станції, близькі до цього й на вагономийному комплексі. Разом з тим наші фахівці паралельно з виконанням основних робіт здійснюють тут і заміну елементів контактної мережі. Адже це устаткування вже експлуатується майже 50 років. Ресурс «життєвий» - то вже історія. Графік робіт витримується. Проблем із забезпеченням не маємо. Однак є кадрові проблеми. Не відмовилися би від прийому двох-трьох десятків кваліфікованих електромонтерів.


  електромеханік Микола СТАДНИК.

  Фастівська дистанція електропостачання - колектив на залізниці добре відомий. Адже саме тут вже впродовж тривалого часу здійснюється тісна співпраця з науково-виробничими підприємствами країни, які спеціалізуються на випробуванні та впровадженні на залізниці нового обладнання. Зокрема нові системи захисту МРЗС (мікропроцесорна система захисту) розроблені фахівцями Київського заводу електроприладів, після всебічного випробування в ЕЧ-7 тепер успішно впроваджують на всіх дистанціях електропостачання не лише Південно-Західної. Новинки Сімферопольського заводу вакуумних вимикачів також проходили «обкатку» у Фастові. До речі, нещодавно у Криму проходила школа-семінар керівників дистанцій електропостачання та відповідних служб Укрзалізниці і одним із питань, що розглядалися на цьому заході, стало узгодження вже нових випробувань в ЕЧ-7 сучасних розробок цих вакуумних вимикачів. Виготовлено поки що чотири таких новинки, і дві з них почнуть випробуватися саме у Фастові вже найближчим часом. Довіра великого вартує.

  Ще одна візитівка колективу - єдині на Південно-Західній залізниці електромеханічні майстерні з ремонту потужних тягових трансформаторів.

  Тягові підстанції, райони контактної мережі, райони електропостачання, пости секціювання, диспетчерські кола, ремонтно-ревізійна дільниця, майстерня, лабораторія - ось далеко не повний перелік підрозділів, що у складі дистанції обслуговують відповідні пристрої на дільниці магістралі від Миронівки до Чорнорудки. Експлуатаційна довжина електрифікованих дільниць з контактною мережею складає майже 200 км. І працюють тут висококваліфіковані фахівці, які здобувають і примножують славу та авторитет колективу. Серед них називають старшого електромеханіка району контактної мережі ст. Брівки Валерія ЯВОРСЬКОГО, його колег Юрія РОМАНЧЕНКА (ст. Миронівка), Володимира ОРАПКА (ст. Сухоліси), Миколу СТАДНИКА (ст. Фастів) тощо. Трудові здобутки фастівських енергетиків у першому півріччі підтверджують, що минулорічний успіх колективу був цілком закономірним.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05