РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (21 червня 2009) 

 • Подяка за гуманізм

  17 червня в актовій залі управління Південно-Західної залізниці відбулися урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника. Серед нагороджених від імені керівництва магістралі та Дорпрофсожу - лікарі, медсестри дорожніх лікарень та інших галузевих закладів. Квіти, слова подяки, святковий концерт припали до душі всім, хто завітав на теплу зустріч.

  - Ваші заслуги перед залізничниками столичної магістралі неоціненні. День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу, - наголосив у своєму зверненні до нагороджених начальник залізниці Олексій КРИВОПІШИН. - Цей день є своєрідним щорічним етапом, коли представники однієї з найгуманніших професій підбивають підсумки, накреслюють плани на майбутнє. Хай здійснюються усі ваші бажання! Залізничники завжди будуть вдячні вам за гуманізм і любов до обраного фаху. Зі святом!

  Слова вдячності за те, що, незважаючи на складні економічні умови, медики залишаються на сторожі людського життя, висловив голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА.

  - У цих непростих умовах іноді звичайне людське «дякую» буває найдорожчим і найціннішим для людей у білих халатах, котрі попри усі негаразди, кожного дня приходять нам на допомогу, - думка Анатолія Олексійовича.

  Редакція «Рабочего слова» приєднується до поздоровлень на адресу медичних працівників. Бажаємо вам найголовнішого - міцного здоров’я. Професійних успіхів і високих результатів, благополуччя і щастя вашим родинам!

  Влас. інф.
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05