РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (15 червня 2009) 

 • Прийшов інтернет у Миронівку

  Про станцію Миронівка недаремно говорять, що вона є свого роду візитівкою Південно-Західної залізниці. Щодня станція радо зустрічає пасажирів десятків поїздів, які слідують зі сходу і півдня країни до столиці чи у напрямку західного кордону нашої держави. Охайні, оновлені після ремонту вокзал та станційні будівлі, чистота та затишок на пероні і привокзальній площі, квітучі клумби. Все це не залишається поза увагою тих, хто хоч раз побував тут.

  А ще Миронівка відома тим, що через неї транспортується левова частка всіх транзитних вантажів, які перевозяться по Південно-Західній. Щоправда, останнім часом обсяги транзитних перевезень дещо скоротилися, однак це не завадило колективу станції за багатьма виробничими показниками залишатися на провідних позиціях на залізниці.

  - Зменшення транзиту хоч і вплинуло на роботу нашого колективу, але не настільки суттєво, - говорить начальник станції Людмила ТЕСЛЕНКО. - Звичайно, нам довелося дещо корегувати свою роботу. Тепер ми більше працюємо на розформуванні та відправленні поїздів. За останні місяці ми збільшили обсяги таких робіт на 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Суттєво, майже на 58% у порівнянні з 2008-м, зросло і навантаження вагонів. Нашим найбільшим вантажовідправником є місцевий завод з виготовлення круп та комбікормів, чия продукція відправляється до багатьох регіонів країни.

  Станція постійно оновлюється, модернізується. Тут успішно впроваджується нове обладнання, сучасні технології. Вже третій рік успішно діє система відео-спостереження за поїздами і вагонами під час руху. За словами бригадира пункту комерційного огляду Володимира БЕРДЯЄВА, впровадження цієї системи дозволило значно, майже на півтори години, зменшити час на обробку транзитних вантажних поїздів, покращити якість контролю. На черзі - роботи з розвитку колійного господарства. В ці дні колійники продовжують прокладати нові станційні колії №17 та №18 в оборотному депо, що дозволять вже найближчим часом проводити на станції санітарну обробку салонів електропоїздів.

  Дбають у Миронівці не лише про розвиток та технічне обладнання станції, а й про свого основного клієнта - пасажира. Тут намагаються створити їм усі належні умови. А звідси й добрі показники. Так виручка від продажу квитків на поїзди далекого слідування за перші чотири місяці цього року складає 111% у порівнянні з минулим роком. А на приміських перевезеннях вона ще вища - 124%. І це при тому, що пільговиків тут їздить впродовж року майже 9,5 тис. осіб.

  - Ми боремося за свого пасажира, - говорить начальник вокзалу Таїсія Прокопенко. - Разом з тим не допускаємо проїзду в електричках пасажирів без квитків. Організація заслонів перед посадкою у вагони і робота мобільних квиткових касирів з портативними касовими апаратами «СПЕККА». Дозволили нам збільшити виручку від продажу квитків майже удвічі. А ще у нас активно впроваджується оформлення квитків, замовлених через інтернет. Лише за останні два тижні пасажири з інших населених пунктів нашого регіону вже могли цим скористатися і оформити в наших касах понад 50 таких квитків.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05